HobbyInneKultura i sztukaOrganizacja imprezPolecane wiadomościPublikacje wydawniczeRozrywkaŚwiat

Przelewanie wosku jako zbawienny dla duszy i ciała rytuał energetyczny

Czy zdarza ci się myśleć, że prześladuje cię jakiś pech albo masz przekonanie, iż ktoś niepostrzeżenie rzucił urok na twoje dziecko? Niejeden z nas uskarża się na nagłe problemy ze zdrowiem, niepokojące zmęczenie, przykre odczucia podczas przebywania w określonych miejscach, które odznaczają się pewną negatywną energią.

Jak można sobie z tym wszystkim skutecznie poradzić? Warto skorzystać z pomocy specjalisty, potrafiącego postawić właściwą diagnozę i zdejmować klątwy oraz uroki za pomocą specjalnych oczyszczeń energetycznych.

Kto powinien skorzystać z zabiegu znanego jako przelewanie wosku?

Zapewne wiele osób kojarzy z dawnych opowieści rodzinnych tzw. złe oko czyli przykre dolegliwości wywołane przez osobę trzecią, która może przestraszyć noworodka, rzucić na niego urok, a nawet doprowadzić dziecko do ciężkiej choroby. Warto zdać sobie sprawę, że przelewanie wosku to dawny rytuał oczyszczający praktykowany bardzo często właśnie nad małymi dziećmi, a nawet noworodkami. Jeśli twój maluszek jest zdrowy i bez żadnej konkretnej przyczyny zanosi się nieprzerwanym płaczem, jest duże prawdopodobieństwo, iż ktoś nieżyczliwy rzucił na niego klątwę lub urok. Niestety omawiane wyżej objawy tzw. złego oka niejednokrotnie dotyczą też dzieci starszych i osób dorosłych.

Jakie są najczęstsze objawy tzw. złego oka, które skutecznie likwiduje zabieg przelewania woskiem?

Każdy, kogo ogarniają silne bóle głowy i ma problemy z zasypianiem albo też bez żadnego powodu jest ogarnięty negatywnymi emocjami, powinien rozważyć, czy nie konieczne jest skorzystanie z zabiegu energetycznego, jakim jest przelewanie wosku bezpośrednio w gabinecie wróżki, czy kontaktując się z nią na odległość. Nawet jeśli nie możesz osobiście spotkać się ze specjalistą od rytuałów przelewania woskiem, masz szansę poprawić kondycję swojej duszy i ciała. Jak to możliwe? Profesjonalna wróżka potrafi wykonać zabieg przelewania woskiem na odległość, wykorzystując do tego celu tzw. świadka energetycznego, czyli zdjęcie oraz podstawowe dane klienta zgłaszającego potrzebę zdjęcia z niego złego oka.

Co może być przyczyną większości naszych życiowych niepowodzeń?

Jeśli cieszysz się dobrym zdrowiem i w twoim życiu nie wystąpiły dawniej jakieś traumatyczne wydarzenia, pewnie zastanawiasz się, skąd wokół ciebie kumuluje się tyle złej energii, niepowodzeń w domu i pracy. Jak to możliwe, że wkładamy w coś tyle trudu, a tak często spotyka nas rozczarowanie, wręcz rozżalenie z powodu z tego, że znów spotkało nas jakieś straszne nieszczęście…? Kiedy już wyeliminujesz prozaiczne i zdrowotne przyczyny swoich codziennych trosk oraz niepowodzeń, spróbuj skontaktować się ze sprawdzoną wróżką, która pomoże odciąć się od negatywnych ludzi i zdejmie z ciebie klątwy lub uroki.

Jak się przygotować do zdejmowania przez wróżkę klątw i uroków?

Jeśli dokonasz właściwego wyboru, tzn. swoje troski powierzysz doświadczonej i profesjonalnej wróżce, możesz mieć pewność, że zdejmowanie klątw i uroków zostanie poprzedzony przez nią wnikliwą diagnozą twojego stanu. Aby ułatwić wróżce poznanie źródła zanieczyszczeń energetycznych, zastanów się nad przeszłością swoją i twoich bliskich. Jeśli podejrzewasz, kto lub co może być źródłem twoich lęków, złego samopoczucia lub uciążliwej klątwy, koniecznie zdradź swoje obawy wróżce. Zanim specjalistka zdejmie z ciebie klątwę lub uroki, koniecznie podaj jej swoje podstawowe dane – imię, nazwisko, datę urodzenia oraz bieżące miejsce zamieszkania. Nie zapomnij również o przekazaniu jej swej aktualnej fotografii. Po co to wszystko? Bądź spokojny o bezpieczeństwo wszystkich informacji, które przekażesz wybranej przez siebie wróżce. To, o co cię poprosi, potrzebne jest jej tylko do tego, by mogła ciebie odnaleźć na właściwym poziomie energetycznym i sprawnie zdjąć z ciebie kłopoty wywołane przez klątwę lub urok.

Jeśli  masz już dość wciąż prześladującego cię pecha i chcesz zrozumieć genezę niefortunnych zbiegów okoliczności, które obserwujesz w swym otoczeniu, koniecznie skontaktuj się z wróżką specjalizującą się
w diagnozie bioenergoterapeutycznej. Dzięki temu sprawnie ustalisz źródło swoich problemów, a w razie potrzeby będziesz mógł skorzystać z zabiegów oczyszczających i harmonizacji czakr.

Oczywiście warto mieć świadomość, że sami mamy też znaczny wpływ na swoją równowagę energetyczną. Jeśli zależy ci na dobrej kondycji swojej duszy i ciała, otaczaj się pozytywnymi ludźmi, ciesz się z każdej dobrej rzeczy, szanuj swoje zdrowie, dbaj o relacje interpersonalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *