Dlaczego warto zdecydować się na rolety w kasecie?

Rolety wypierają zasłony i w wielu przypadkach nawet firany. Są dużo praktyczniejsze i bardziej funkcjonalne. Coraz większą popularnością cieszą się wśród użytkowników rolety w kasecie, co wynika z licznych zalet tego rozwiązania. Są one świetną alternatywą dla tradycyjnych tekstyliów okiennych, szczególnie dla osób ceniących sobie wysoki poziom higieny i stroniących od alergenów.

Rolety w kasecie? Jak najbardziej!

W przypadku rolet w kasecie można mówić o uniwersalności. Wynika to z ich konstrukcji i wyglądu. Tego typu rolety sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego wielkości i przeznaczenia. Bez trudu można dopasować je kolorystycznie do wystroju wnętrza. Przebierać można też we wzornictwie i tkaninach. Każdy ma swoje indywidualne potrzeby i preferencje, a w przypadku rolet w kasecie można wybrać dokładnie to, co się komuś podoba. Z łatwością można dopasować kasetę do swojego okna, w której zostanie ukryta roleta. Wybierając model w odcieniu bieli czy w wersji imitującej drewno, możliwe jest dobranie idealnie kasety do ramy okiennej, przez co staje się ona wręcz niewidoczna. Jako, że roleta chowana jest w kasecie, nie gromadzi się na niej kurz. Łatwiej jest utrzymać ją w czystości. Jest to świetna opcja dla alergików.

Co jeszcze przemawia z tym innowacyjnym rozwiązaniem?

Kolejną zaletą rolet w kasecie jest to, że zapewniają wspaniałą ochronę przeciwsłoneczną. Możliwe jest kupienie modelu z tkaniny, która w pełni lub tylko częściowo zablokuje dostęp światła z zewnątrz. W sprzedaży są rolety z regulacją wpadającego do pomieszczenia światła. Przykładem jest model dzień-noc. Do wyboru są rolety wykonane z tkanin standardowych, zaciemniających czy nawet gumowanych. Ogromną zaletą rolet w kasecie jest to, że można je idealnie dopasować do każdego okna. Materiał świetnie przylega do powierzchni szyby, co zapewnia doskonałą ochronę nie tylko przed promieniowaniem słonecznym, ale też przed wścibskimi spojrzeniami osób trzecich. Tego typu rolety są łatwe w montażu, który jest bezinwazyjny i poradzi sobie z nim każdy. Jako, że tkanina umieszczona jest w prowadnicach, jej brzegi nie niszczą się ani nie strzępią. Gwarantuje to długotrwałe użytkowanie.

Artykuł powstał we współpracy z https://sklep.karpol.pl/produkty/kategoria/rolety-w-kasecie

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

Leave reply

Only registered users can comment.