Zaplanuj pobyt w centrum Rzeszowa

Zapraszamy na nową stronę Hotelu Grand Ferdynand, która oddaje nowoczesność i profesjonalizm obiektu. Warto zapoznać się z ofertą, w której można wybierać spośród różnych rodzajów wygodnych i przestronnych pokoi, wielu udogodnień oraz sal dla biznesu. Lokalizacja w centrum miasta jest korzystna dla turystów, którzy chcą poznać Stare Miasto, czy też szybko dostać się na lotnisko.

Hotel zwrócony w przyszłość

Hotel Grand Ferdynand od wielu lat pielęgnuje swoją pasję do rozwoju i nowoczesnych rozwiązań w hotelarstwie. Obiekt kierowany jest w dużej mierze przez żeńską kadrę, która dzięki bogatemu doświadczeniu potrafi zadbać o każdy detal. To kluczowe dla gości, którzy oczekują od hotelu czegoś więcej niż tylko noclegu – teraz liczy się nie tylko sam pokój i jego cena, ale także całościowe doświadczenie podczas pobytu. Dlatego Hotel Grand Ferdynand przygotowany jest na to, aby spełnić wysokie wymagania osób rezerwujących pobyt w Rzeszowie.

Relaks i wypoczynek

W Hotelu Ferdynand można wybierać spośród pokoi o różnych układach i wielkościach. Eleganckie wnętrza i wygodne łóżka zadowolą każdego, kto szuka wypoczynku po długim dniu poznawania miasta lub spotkań biznesowych. Dostępna jest telewizja, szeroki przegląd prasy i stanowisko do pracy. Poza pokojem można skorzystać ze strefy relaksu, która pozwala się wyciszyć i zregenerować. Dostępna jest w niej sucha sauna fińska, a także menu zabiegów i masaży.

Dla biznesu

W obiekcie dostępne są także sale konferencyjne oraz przestrzeń do spotkań biznesowych. Nowoczesne wnętrza są wyposażone w niezbędny sprzęt, który przydaje się podczas prezentacji i przemówień. Doskonały catering z kolei pozwoli spędzić przyjemne chwile na nawiązywaniu kontaktów i długich rozmowach. Już w podstawowym pakiecie konferencyjnym zapewniona jest opieka specjalistów zajmujących się organizacją wydarzeń, którzy pomogą w przygotowaniach na każdym etapie.

Hotel Grand Ferdynand zaprasza

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie, na której dostępne są różnego rodzaju oferty specjalne, a także specjalna zniżka przy rezerwacji bezpośredniej. To najwyższy poziom hotelarstwa, który doceni każdy gość.

 

Jeden komentarz do “Zaplanuj pobyt w centrum Rzeszowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *