Tylko relaks z książką

Dowiedziono, że czytanie to prozdrowotna forma spędzania czasu wolnego. Czytanie powoduje korzystne zmiany w mózgu – http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/czytanie-ksiazek-przyczyna-dlugotrwalych-zmian-mozgu/, dlatego warto stosować tylko relaks z książką. Innymi słowy, w wolnej chwili sięgnijmy po dobrą lekturę. W momencie, gdy wciągnie nas treść, zapomnimy o codzienności, by doświadczyć czegoś zupełnie innego.

MOLOWE TORBY UDŹWIGNĄ WSZYSTKO

 

Liczy się, co czytamy

To my decydujemy, czy książka nas wspomoże. Wybierając przypadkową pozycję, możemy bardzo się rozczarować i stwierdzić, że nam, ten sposób odprężania nie odpowiada. Okazuje się jednak, że każdy może znaleźć lekturę dla siebie. Wystarczy wybrać właściwy gatunek i kategorie, w którą wpisuje się dana książka, by zapewnić sobie niezapomniane wrażenia i wyczekiwane emocje. Nasze czytelnicze upodobania i potrzeby bywają przecież różne.

 

Przykładowo. Jeżeli chcemy, by na naszej twarzy zagościł uśmiech, sięgnijmy po komedie. Są to najlepsze pozycje na poprawę humoru. Powieści przygodowe i książki podróżnicze spodobają się chcącym odwiedzić nowe miejsca i przeżyć niezapomniane zdarzenia. Wartka akcja i fabuła pełna nieoczekiwanych zwrotów nie pozwoli nam się nudzić. Kryminał i sensacja to natomiast gatunki dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Niektórym brakuje przecież ekscytacji i grozy kontrastującej z realną przewidywalnością. A chcącym naprawdę oderwać się od rzeczywistości pozostaje fantastyka.

KSIĄŻKI w dobrych cenach !!!  – http://tylkorelaks.pl/81-ksiazki-za-10-15-20-zl

Romans i erotyka oraz powieści obyczajowe przede wszystkim warto polecić paniom. Jak wiadomo, przedstawicielki płci pięknej lubią wzruszające, pełne miłości historie. Literatura faktu, czy biografie najprędzej spodobają się panom, którzy realia potrafią docenić bardziej niż fikcje. Obie płcie z różną częstotliwością sięgają po poszczególne gatunki, ale te wskazania sprawdzają się najczęściej. Poradniki przydadzą się natomiast wszystkim. Dzięki nim odnajdziemy odpowiedź na niemal każde pytanie i podpowiedzi dotyczące wszystkich sfer życia.

Gdzie szukać ciekawych książek?

Myśl, że wystarczy iść do biblioteki, czy samodzielnie poszukać w internecie, może być myląca. Poród tysięcy pozycji łatwo się bowiem zagubić.

Tylkorelaks.pl to księgarnia internetowa, w której znajdziemy polecane książki. Nowości, książki w przedsprzedaży, książki w promocyjnych cenach oraz te na szczególne okazje. Bogata oferta skierowana jest do czytelników w każdym wieku. Od najmłodszych do seniorów. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

A gdy zechcemy odpocząć od czytania, na tylkorelaks.pl znajdziemy kształcącą rozrywkę. Trójwymiarowe modele do składania firmy UGEARS oraz łamigłówki logiczne to jedna z wielu atrakcyjnych propozycji. Wystara czy poznać je bliżej, by nigdy więcej się nie nudzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *