Własny e-book możliwość dodatkowego dochodu z bloga

Jeśli zmienisz swoje pisanie na blogu w produkty – e-booki – i sprzedasz je, możesz zwiększyć swoje dochody.

Możesz zmienić swój blog w źródło utrzymania lub przynajmniej w źródło dodatkowego dochodu.

A dla autorów i blogerów nie ma nic lepszego niż sprzedaż e-booków Umiesz pisać, więc przygotowanie manuskryptu jest łatwe, masz gotowe treści – posty – należy jedynie wybrać odpowiednie i z nich przygotować treść e-booka.

Obecnie pisarze, autorzy, eksperci branżowi i twórczy profesjonaliści coraz częściej korzystają z e-booków, aby uzyskać wiele korzyści – a wszystko to może pomóc Ci zarobić na swojej stronie.

 

Twoje e-booki sprawiają, że jesteś ekspertem w swojej niszy

Twórcy aspirują do zdobycia zaufania swoich czytelników, a także budują wiarygodność. Czynnik wiarygodności może pomóc Twojej książce lub blogowi w znaczącym wpływie na odbiorców.

Napisz treści o najbardziej poszukiwanych tematach w swojej niszy. Dostarczając odpowiedzi, rozwiązania i spostrzeżenia, których poszukują czytelnicy, ustanowisz siebie jako eksperta w branży.

Ustal cenę e-booków; nie przekazuj go za darmo – nawet jeśli publikujesz e-book typu PDF, który sprzedajesz ze swojej witryny. Jeśli sprawisz, że e-book stanie się darmową ofertą, utraci ona wartość dla Twoich odbiorców i, pomimo użytecznych treści, twoja widownia może nie wziąć cię poważnie.

Zaraz po wyświetleniu e-booków na sprzedaż w szerokiej dystrybucji, twoi odbiorcy będą patrzeć na ciebie jako autora, który jest ekspertem w swojej niszy. Tak … To czynnik psychologiczny, ale ufaj, że twoja marka wzrośnie w górę, a twoja praca zacznie zyskiwać więcej uwagi i szacunku, gdy będziesz już autorem – nawet autor e-książki. Nie zdziw się, jeśli Twój blog zacznie zwiększać zaangażowanie, takie jak komentarze i akcje społecznościowe po uruchomieniu e-booków.

Oferta dla autorów – http://www.psychoskok.pl/oferta/#ofertadlaautorow

E-booki są niedrogie i przyjazne dla czytelników

Tablety i smartfony dominują w naszym stylu życia. Wiele osób czyta także książki o tych urządzeniach. W końcu, kto chce nosić książki fizyczne, skoro mogą pobierać e-booki na swoje gadżety?

Zwyczajni czytelnicy nie tylko wolą czytać w Internecie, ale są gotowi wydać trochę pieniędzy na atrakcyjne treści. Osoby na twoim rynku będą zachwycone, gdy dowiedzą się, że dostarczyłeś nowy zasób wiedzy.

 

Warto dokładnie przygotować e-booka, zadbać o redakcje i korektę. Dystrybucję nie trzeba odgraniczać się jedynie do swojej strony ale skorzystać z szerokiej sprzedaży – zapraszamy do skorzystania z usług wydawniczych.

 

Generuj dochód pasywny

Pisanie i kompilowanie książek elektronicznych wymaga czasu i ciężkiej pracy (mimo że wielu tzw. powie Ci, że jest to łatwe i szybkie). Musisz napisać cenną książkę i profesjonalnie zredagować manuskrypt, zanim skonwertujesz go do pliku PDF, Epub lub Mobi. Dodatkowo potrzebujesz profesjonalnej pomocy w dystrybucji i skorzystać z promocji – poznaj oferta dla blogerów.

Z drugiej strony, początkowe wysiłki, które podejmujesz, mogą się opłacić przez długi, długi czas – jeśli wykonasz pracę i udostępnisz e-booków do rąk czytelników.

Po opublikowaniu e-booka musisz go promować. Kiedy to zrobisz, Twoi obserwatorzy (i inne osoby) zaczną go kupować. Wtedy zaczniesz generować pasywny dochód. W zależności od wartości treści e-booków i skuteczności strategii promocji, możesz zarabiać na tych produktach.

Jeśli Twój blog już cieszy się dużym ruchem, Twoja sprzedaż od razu się podniesie. Jeśli nie, będziesz musiał czekać na stopniowy wzrost sprzedaży (wykonać więcej promocji). Tak czy inaczej, e-booki wygenerują przychody.

 

Stwórz więcej możliwości biznesowych

Wreszcie, e-booki mogą otworzyć dla Ciebie wiele możliwości biznesowych. Tworząc dobrze opracowany i dobrze napisany e-book i projektując go profesjonalnie, nie tylko reklamujesz swojego bloga, ale także siebie. Kiedy czytelnicy zauważą, jak dobry jesteś w tworzeniu dogłębnych i korzystnych treści, będą chcieli Twoich usług z innych produktów, takich jak coaching, konsultacje, internetowe programy szkoleniowe, webinaria i wiele innych.

Dodatkowo, jeśli Twój e-book osiąga nawet umiarkowany sukces, może to prowadzić do większych możliwości pisania. Możesz zostać zaproszonym do wspólnej współpracy z innymi autorami lub blogerami, zostać zaproszonym do napisania innych, dobrze sprzedających się treści.

Zastanawiasz się
gdzie i jak wydać książkę?

kompleksowa usługa wydawnicza i dystrybucyjna

 

Nie poddawaj się, nawet jeśli nie widzisz natychmiastowych rezultatów. Bycie cierpliwym jest kluczem przy wdrażaniu nowego pomysłu.

 

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *