Telefon, telewizja, światłowód – wszystko w pakiecie już za kilka złotych dziennie!

Zakup wszystkich usług telekomunikacyjnych od jednego operatora to bardzo wygodne rozwiązanie, które wiąże się z masą korzyści dla abonenta. Popularne pakiety Orange Love obejmują internet, telewizję, telefon domowy i telefon komórkowy. Co bardzo ważne, za te wszystkie usługi, klienci nie zapłacą więcej niż niecałe 100 zł miesięcznie!

Osoby, które zastanawiają się nad zakupem kompleksowych usług telekomunikacyjnych, powinny przejrzeć ofertę na Orange.pl: https://www.orange.pl/love. Właśnie tam mogą stworzyć swój wymarzony pakiet, złożony z abonamentu komórkowego z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci, telewizji 4K, ultraszybkiego internetu światłowodowego oraz abonamentu na telefon stacjonarny z korzystnym pakietem minut. Usługi można dowolnie łączyć w taki sposób, by uzyskać zestaw w pełni odpowiadający indywidualnym preferencjom.

Jakie są zalety zakupu usług w pakiecie?

  • Wspólny rachunek

Każdy, kto prowadzi gospodarstwo domowe, musi się zmierzyć z comiesięcznym opłacaniem wielu rachunków. Przeoczenie któregoś z nich może spowodować przykre konsekwencje w postaci odcięcia wody, prądu lub dostępu do telewizji kablowej. Wspólny rachunek za wszystkie usługi telekomunikacyjne to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu abonent płaci jednocześnie za kilka usług.

  • Konkurencyjna cena

Zakup usług w pakiecie to nie tylko wygoda, ale też możliwość uzyskania konkurencyjnej oferty. Za korzystanie z ultraszybkiego internetu oraz abonament na telefon komórkowy z nielimitowanymi połączeniami i SMS-ami, klienci zapłacą nie więcej niż 100 zł miesięcznie. To znacznie atrakcyjniejsza oferta niż kupowanie wszystkich usług oddzielnie.

  • Nowoczesny sprzęt

Decydując się na zakup usług w pakiecie, abonenci mogą również skorzystać z atrakcyjnej oferty na wysokiej klasy sprzęt i nabyć choćby smartfon najnowszej generacji, nowoczesny telewizor lub innowacyjny modem – dzięki tym urządzeniom, korzystanie z zakupionych usług będzie jeszcze bardziej komfortowe.

  • Bezpłatna instalacja

Praktyką często stosowaną przez operatorów, jest pobieranie od klientów opłaty instalację usług. W przypadku Orange Love, nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów – instalacja zamówionych w pakiecie usług jest bezpłatna.

Orange Love to doskonała opcja dla osób, które poszukują kompleksowych usług telekomunikacyjnych dla domu. Oferta sieci obejmuje dwa rodzaje pakietów: podstawowy – z internetem światłowodowym i abonamentem na telefon komórkowy oraz rozszerzony – wzbogacony dodatkowo o telewizję 4K i abonament na telefon stacjonarny. Wybór konkretnego wariantu jest uzależniony od potrzeb domowników.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.