Re Kids w Centrum Handlowym NoVa Park

W dniu 20 czerwca 2012 roku w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – nastąpiło otwarcie salonu z odzieżą dziecięcą Re Kids. To pierwszy sklep tej marki w Gorzowie Wielkopolskim.

Re Kids to marka oferująca kolekcje dziecięce, której właścicielem jest spółka LPP S.A. Sieć oferuje ubrania i dodatki do ubrań dla dzieci w różnym wieku – od noworodka po młodzież szkolną. Salon w NoVa Park jest pierwszym sklepem tej marki na gorzowskim rynku.

Cieszymy się, że w NoVa Park pojawiła się kolejna marka niedostępna do tej pory w Gorzowie Wielkopolskim. Potwierdza to atrakcyjność oferty naszego centrum handlowego oraz jest dowodem na to, że NoVa Park jest miejscem, które przyciąga najemców nieobecnych dotąd na rynku lokalnym. Jestem zdania, że większa liczba sklepów oferujących artykuły dziecięce na pewno przypadnie do gustu naszym klientom” – mówiMarcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon Re Kids znajduje się na parterze i zajmuje powierzchnię 274 m2. Czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są Futureal Management Poland Sp. z o.o. oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.

www.nova-park.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *