Nowa spółka w OS3 Group S.A. Realizacja strategii jeszcze przed debiutem!

Grupa Kapitałowa OS3 Group S.A. zgodnie z przyjętą strategią rozwoju przyjmuje w swoje struktury kolejną spółkę. Specjalizująca się w działaniach WOMM opartych na liderach opinii, agencja Faster & Better uzupełni portfolio Grupy.

Agencja Faster & Better to wykwalifikowany zespół specjalizujący się przede wszystkim w kampaniach marketingu szeptanego on-line i off-line. Na czele agencji stoi Adam Szudra, który zdobywał doświadczenie w agencjach obsługujących największe marki w mediach interaktywnych, w tym przez ostatnie 3 lata tworzył i zarządzał strukturami WOMM/Social w K2 Internet.

Faster & Better istnieje na rynku od początku 2012 roku. Agencję obecnie tworzy 4 osobowy, interdyscyplinarny zespół fachowców obsługujący m.in. takich klientów jak: PZU, TMS Brokers, Hoop Polska i wybraną grupę marek koncernu farmaceutycznego Gedeon Richter.

Strategia dalszego rozwoju OS3 Group S.A. zakłada stworzenie do 2016 roku jednej z największych w Polsce grupy kapitałowej działającej w obrębie szeroko rozumianego e-marketingu i nowych technologii. W Faster & Better OS3 będzie miało 33 % udziałów.

Faster & Better to jedna z pierwszych inwestycji, która ma nam pomoc osiągnąć założone cele. Działania realizowane przez spółkę zwiększą kompetencje Grupy i pozwolą tworzyć jeszcze bardziej kompleksowe oferty, co z kolei przełoży się na wzrost jakości, a także ilości, obsługiwanych kontraktów. Nie bez znaczenia są tutaj nieocenione wiedza i doświadczenie, a także biznesowa intuicja Adama Szudry – mówi Marcin Maj, Członek Zarządu OS3 Group S.A.

OS3 Group SA łączy spółki o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz wieloletnim doświadczeniu działające w dynamicznie rozwijającej się dziś branży informatyczno-technologicznej i e-commerce.

Grupę Kapitałową OS3 obecnie tworzą następujące spółki:

OS3 multimedia – wiodąca agencja interaktywna w Polsce, specjalizująca się w tworzeniu całościowych strategii marketingowych w obszarze on-line i off-line oraz w doradztwie strategicznym.

Ostryga – agencja strategicznego marketingu społecznościowego, budująca kompleksowe strategie obecności marek w społecznościach.

Mobile Go – spółka zajmująca się marketingiem mobilnym. Oferuje usługi z zakresu doradztwa strategii oraz realizacji mobilnych wersji stron internetowych, aplikacji, itp.

Źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *