Sprawdzone pomysły na imprezę z okazji 40. urodzin

Czterdziestolatek to już niemal postać kultowa, bo serial ten znają całe pokolenia Polaków. Wielu obecnych 40 latków jednak bardzo dziwi się, gdy okazuje się, że sami mogą się już utożsamiać z filmowym Czterdziestolatkiem, choć w dzieciństwie, gdy oglądali serial, wydawał im się on bardzo stary. Często jednak mają ochotę hucznie uczcić swoje urodziny, dlatego podpowiadamy pomysły na imprezę z okazji 40-tych urodzin.

Domówka – typowa, a jednak nie do końca

Najbardziej typowym sposobem na uczczenie swoich 40. urodzin jest impreza w zaciszu domowym. Najbliższa rodzina i przyjaciele, dobre jedzenie i muzyka, to gwarancja udanej zabawy. Aby jednak podkreślić fakt, że są to 40. urodziny, a nie zwykłe spotkanie rodzinne, można zaproponować gościom różne zabawy. Świetnie do tego nadaje się familiada, a wszystkie pytania dotyczą jubilata. Mogą to być również kalambury czy zgadywanki dotyczące wczesnej młodości świeżego czterdziestolatka. Im bardziej zabawne i mniej znane fakty z życia wyjdą na jaw, tym bardziej impreza będzie udana. Warunek jest tylko jeden – świeżo upieczony czterdziestolatek musi mieć poczucie humoru i duży dystans do siebie. Jeśli tego zabraknie, to świetna zabawa zamieni się w spektakularną klapę.

Impreza niespodzianka

Dobrym pomysłem jest również zorganizowanie jubilatowi imprezy niespodzianki. To zadanie dość trudne, bo wymaga zaangażowania bliskich i przyjaciół. Chodzi jednak o to, by jubilat nie zorientował się, że najbliżsi cos knują i był zupełnie zaskoczony, gdy nadejdzie właściwy czas. Dla uczczenia i podkreślenia niezwykłości wieczoru jubilat może otrzymać koszulkę. Taka koszulka na 40-tkę może mieć zabawny napis: „Zmiana kodu na 4 z przodu”, „Życie zaczyna się po 40-tce” itp. Dzięki takiemu ubiorowi poczuje się wyróżniony i będzie wiadomo kto jest głównym bohaterem imprezy.

Coś szalonego

Warto również zastanowić się, czy nie warto byłoby 40-tych urodzin świętować w nieco mniej sztampowy sposób. Być może jubilat marzy o czymś, czego do tej pory nie udało mi się zrealizować. Może to być nurkowanie na rafach koralowych, skok na spadochronie, latanie w tunelu aerodynamicznym czy wyprawa na Kilimandżaro. Jeśli tak jest, to zamiast organizować zwyczajną imprezę urodzinową, może warto zrobić jubilatowi prezent i umożliwić mu realizację jego marzeń. Dla niejednego czterdziestolatka taka niespodzianka będzie wydarzeniem, które zapamięta do końca życia. A czy nie o to chodzi, gdy szukamy sprawdzonych pomysłów na 40-tkę?

Więcej na: https://koszulkowy.pl/15-facetpo40pl

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

2 komentarze

 1. Avatar
  Dawid K. Sierpień 10, 2019

  Dobrym pomysłem jest zwyczajny spokojny wyjazd. Bez żadnego kombinowania, ciekawa podróż w fajne miejsce. Wycieczka zagraniczna.

  Ja zwyczajnie bym chciał aby ktoś mi zasponsirowal taki wyjazd. Upijac się kolejny raz w gronie znajomych to nuda.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply
 2. Avatar
  Bartek Sierpień 10, 2019

  Jeśli szukasz atrakcji i firm, które specjalnie coś przygotują zobacz na stronie http://www.organizatorzyimprez.pl/oferty.html – oferty, gotowe pomysły na imprezy. Może akurat jakiś gotowy pomysł tam będzie. Tego typu urodziny – czterdzieści lat – nie powinny być nudne i standardowe.

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *