Inspirujące dekoracje z kwiatów sztucznych

Kwiaty są jednymi z najczęściej używanych komponentów w tworzeniu dekoracji. Po kilku latach zapomnienia wróciły z powrotem do łask w nowej odsłonie. Ich wygląd jest teraz o wiele bardziej korzystny. Niekiedy ciężko odróżnić je od żywych, co trzeba przyznać, przyczynia się do ich popularności.

Stroiki

Ułożone z kwiatów, gałązek czy nawet sztucznych owoców stroiki to bardzo efektowny element dekoracyjny. Wykonanie takiego dekoracji nie jest trudne i jeśli mamy chwilę czasu możemy ją wykorzystać na ułożenie stroika. Szukając tego rodzaju ozdób najlepiej sprawdzić jaką ma ofertę importer kwiatów sztucznych. Na pewno będzie miał o wiele większy wybór niż zwykłe sklepy. Stroiki są bardzo uniwersalną dekoracją na praktycznie każdą okazję, chętnie wybiera się je do przyozdabiania grobów naszych bliskich z okazji świąt.

Dekoracje

Sztuczne kwiaty czy gałązki są dobrym dodatkiem do tworzenia dekoracji okolicznościowych. Obojętnie czy to będzie bukiet kwiatów, czy kompozycja. Sztuczny storczyk, gałązka paproci czy eukaliptusa będą bardzo dobrym dodatkiem. Można je z powodzeniem łączyć z naturalnymi roślinami jak trawy, szyszki czy zasuszone gałązki. Szukając szczególnie egzotycznych roślin warto zobaczyć w jakie może nas zaopatrzyć kwiaty sztuczne hurtownia. Szczególnie przez Internet można nabyć naprawdę niezłe „cudeńka”. Również cena bywa zazwyczaj bardzo konkurencyjna w stosunku do sklepów stacjonarnych.

Girlandy

Długie łańcuchy zazwyczaj w zielonym kolorze, ale nie tylko są bardzo ładną ozdobą. Dobrze komponują się w dużych pomieszczeniach, gdzie zależy nam na uzyskaniu wyjątkowej atmosfery. Mimo naprawdę możliwości jeśli chodzi o osiągnięcie efektu nie są wykorzystywane w pełni ich walory. Ze względu na to, że girlandy są trochę większe zazwyczaj warto zastanowić się nad sztucznymi. Zawsze można je przechować do następnej okazji. Do ozdoby używa się najczęściej owoców, tu sprawdzą się faktycznie sztuczne gałązki głogów z ostrokrzewów z czerwonymi jagodami oraz kwiaty.

Jak widać z powyższego możliwości wykorzystania kwiatów sztucznych jest naprawdę wiele. Przy tym należy zaznaczyć, że mimo iż wyglądają jak prawdziwe nie wymagają tyle opieki. Odpada podlewanie, nawożenie czy przycinanie. Jeśli należymy do zabieganych osób z powodzeniem możemy skorzystać z nich przy ozdabianiu pokoju, biura czy salonu.

Tekst powstał we współpracy z Hurtownią Kwiatów Sztucznych Bomm.pl, przeczytaj nasze inne artykuły i zobacz więcej inspiracji na dekoracje z kwiatów sztucznych oraz świąteczne dekoracje w domu.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.