Kwiaty na urodziny – czy są one odpowiednim prezentem?

Urodziny to wyjątkowa okazja do świętowania. Ma się je tylko raz w roku, dlatego zawsze chce się obdarować wyjątkowo osobę, która je obchodzi. Nie zawsze wie się jednak, jaki kupić prezent. Tym, co ucieszy każdego – choć szczególne kobiety – są piękne bukiety kwiatów.

Idealny upominek, czyli kwiaty na urodziny

Rocznica dnia, w którym się urodziło, obok imienin jest okazją, na którą najczęściej kupuje się kwiaty: bliskim osobom, ale też i dalszym znajomym czy współpracownikom. Co ważne, wybrane bukiety można wręczać osobiście, ale równie dobrze można je przesłać. Ta druga opcja jest niezwykle przydatna, kiedy z różnych przyczyn życzeń nie uda się złożyć samodzielnie, bo np. osoba obchodząca urodziny mieszka w innej części Polski, czy nawet świata. Doręczenie kwiatów nie jest obecnie żadnym problemem. Jednak – jakie kwiaty wręczać z okazji urodzin? Prawda jest taka, że niemal wszystkie z nich są tak piękne, że niezmienne cieszą obdarowaną osobę. Warto się jednak postarać, by te na urodziny były naprawdę niezwykłe.

 

Jakie kwiaty na urodziny wybrać?

Nie zostaną przedstawione tutaj oczywiście żadne odgórne reguły, ale drobne podpowiedzi, które mogą pomóc w wyborze.

 

– Dla kobiet:
Panie, które cenią sobie elegancję, a zarazem prostotę na pewno ucieszą się z róż. Na urodziny najlepiej wybrać kwiaty długie, w jasnych kolorach. Dla romantyczek sprawdzą się natomiast eustomy. Do każdego wybranego bukietu warto dodać bilecik z krótkimi życzeniami.

 

– Dla mężczyzny:
Tata, dziadek, czy kolega wbrew pozorom także ucieszą się z bukietu, a jeszcze bardziej z kwiatka w doniczce. Kwiaty w bukiecie mogą mieć kolory niebieskie, a dobrym pomysłem w doniczce stanie się: sukulent, ozdobny bambus albo drzewko szczęścia.

 

– Dla dziecka:
Każdy maluch ucieszy się, kiedy (oczywiście łącznie z innym prezentem) dostanie bukiecik składający się z kwiatów w kolorach tęczy. Będzie to dla niego upominek niezwykle oryginalny, a zarazem poczuje się jak osoba dorosła i wyróżniona. Jakie kwiatki spodobają się najmłodszym? Według florystów będą to: małe i duże gerbery (w żywych kolorach), stokrotki i chryzantemy. Bukieciki dla dzieci ozdobić można dodatkowo wstążeczkami/kokardkami, by były jak najbardziej ciekawe dla oka. Warto także zaznaczyć, że wręczając dzieciom kwiatki na urodziny, jednocześnie uczy się kolejne pokolenie tradycji i kultury wręczania kwiatów na ważne okazje.

 

Jak więc widać, kwiaty można wręczyć dosłownie każdemu i są one świetnym prezentem w dniu, kiedy świętuje się tak ważny dzień jakim są urodziny. Piękne kwiaty urodzinowe można kupić na stronie Kwiaty-prezenty.pl.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *