Triumf słodkości i pasji do mody – pierwsza edycja Konkursu dla Blogerów za nami!

Jedna to mama-fashionistka, druga zapalona kucharka z zamiłowaniem do słodkości. Marysia i Joanna to pierwsze finalistki konkursu organizowanego przez markę KiK, którego celem jest wyłonienie i docenienie kreatywnych blogerów.

Zwyciężczyniami wrześniowej edycji plebiscytu zostały autorki blogów Life by MARCELKA i Słodko Słodka. Obie dzielą się na nich swoją codziennością, zainteresowaniami i pasjami, co umiejętnie łączą z byciem mamami, żonami i po prostu kobietami.

To właśnie ich wizja wrześniowego tematu, czyli „Wspomnij lato we wrześniu” spotkała się z największym uznaniem internautów i jury, dzięki czemu Marysia Smolarek-Wilińska i Joanna Lendzion otrzymały nagrodę o wartości 2 500 zł.

Oprócz tego, jak co miesiąc, aż do grudnia, kiedy to odbędzie się ostatnia edycja konkursu organizowanego przez KiK, na nagrody w postaci bonu na 100 zł do zrealizowania w którymś z ponad 180 sklepów marki może liczyć pierwsze 10 osób, które jako pierwsze wyślą swoje zgłoszenia – warto się więc pospieszyć.

Tymczasem październikowa edycja trwa w najlepsze. Tym razem blogerzy mogą się popisać inwencją, pokazując, jaki jest ich pomysł na życie w zgodzie z jesienią. Zasady są takie same, jak wcześniej, czyli bardzo proste: w krótkim wpisie liczącym maksymalnie 2000 znaków należy zinterpretować i przedstawić własną wizję danego tematu, czemu mogą towarzyszyć maksymalnie cztery zdjęcia. Pamiętajcie – wszelkie kreatywne i niecodzienne rozwiązania są mile widziane! Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na stronie konkurs.blog.kik.pl.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *