Skuter, telewizor, blu-ray – nagrodzona kreatywność

W niedzielę 30 września 2012 roku o godzinie 12.00 podczas drugiego dnia Targów Mieszkaniowych: DOM MIESZKANIE WNĘTRZE w CKW MTŁ przy al. Politechniki 2 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na nazwę nowej łódzkiej inwestycji mieszkaniowej – budynku wielorodzinnego na łódzkim Widzewie. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody: skuter Quantum Classic 50 ccm, telewizor plazmowy LG 42′ i odtwarzacz Blu-ray LG.

Uczestnicy przesyłali swoje propozycje drogą mailową za pomocą specjalnie stworzonego formularza zgłoszeniowego. Konkurs trwał niewiele ponad dwa tygodnie (12 – 27 września 2012 ) a do organizatorów napłynęło kilkaset propozycji. Każda z przesłanych nazw mogła być wyjątkowa tak jak wyjątkowa jest bryła budynku. Tarasy, arkadie, sonaty, kaskady. Kogi, arki i przystanie…. Nazwy skojarzone z kształtem i wysokością budynku, kompozytorem Bartokiem, Widzewem… która nazwa wygra? Czy najpopularniejsza wśród zgłoszeń?


Nowy projekt firmy BUDOMAL, to zespół budynków wielorodzinnych o zmiennej wysokości od 10 do 14 kondygnacji naziemnych, usytuowany na łódzkim osiedlu Widzew, u zbiegu ulic Bartoka i Wałowej. Zespół skomponowany jest w planie w kształcie litery „Y”. Pod całością budynku znajdzie się dwupoziomowy garaż, a w części parterowej zaprojektowano powierzchnię handlowo-usługową. Obiekt zostanie ogrodzony w części zachodniej obejmującej tereny rekreacji i zabaw dla dzieci. Cały budynek będzie w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Rzeźbiona bryła budynku daje urozmaicone układy mieszkań z dużymi balkonami i tarasami dachowymi dla mieszkań dwupoziomowych. W ofercie znajdą sięzróżnicowane powierzchnie lokali od jednopokojowych o powierzchni 32 m², poprzez mieszkania 2-, 3- bądź 4- pokojowe aż do apartamentów dwupoziomowych.

Termin zakończenia realizacji planowany jest na IV kwartał 2014 roku.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *