Moda i styl we własnym domu – nowoczesne regały.

Planując wymianę mebli w mieszkaniu warto zastanowić się nad nowoczesnymi formami szafek, by zmienić nie tylko wystrój wnętrza, ale i jednocześnie uzyskać doskonałą i funkcjonalną przestrzeń na kwiaty i ukochane drobiazgi.

Pomysłowością wykazali się producenci regałów marki Elior, którzy oferują niesamowite kształty i kolory tych szafek. Te wspaniałe i oryginalne meble spodobają się nie tylko wymagającym klientom, ale także tym, którzy cenią sobie prostotę, ale i jakość wykonania. Proponowane szafki sprawdzą się zatem w pokojach dzieci młodszych i starszych, czyli tam, gdzie zazwyczaj panuje największy bałagan – system najróżniejszych przegródek i półeczek pozwoli szybko zapanować nad każdym kipiszem. To także opcja do nowoczesnych salonów, w których królują książki i kwiaty,  także doskonałe wyjście, dla właścicieli biur czy najróżniejszych gabinetów.

Co wyróżnia regały marki Elior?

– Różnorodność kształtów i kolorów.

– Wysoka wytrzymałość i doskonała jakość wykonania.

– Nowoczesność wykonania, która sprawdzi się dosłownie w każdym wnętrzu.

regal-ritan-bialy_top

Regały zwykle wykorzystujemy na książki, ale także na wyeksponowanie drobnych pamiątek, zdjęć czy kwiatów i właśnie w takich aranżacjach regały marki Elior prezentują się najpiękniej. Minimalistyczne formy szafek wypełnione osobistymi przedmiotami z pewnością przykują oko gości wzbudzając zachwyt i zazdrość, i dobrze, bo produkt ten wart jest swojej ceny.

Regały na książki można dowolnie przestawiać nie martwiąc się o zarysowania podłogi, bardzo łatwo je również samodzielnie zmontować. Jakość ich wykonania sprawia, że pozostaną w nieskazitelnym stanie na długie, długie lata.

Jeśli i Ty myślisz o wprowadzeniu drobnych zmian w swoim pokoju czy biurze, pomyśl o zaprezentowanych wyżej regałach, bo zastosowanie tak sprytnego mebla, może zmienić naprawdę dużo w Twojej przestrzeni. Dobre samopoczucie i zachwyt gwarantowane!

 

RB

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *