Puzzle 3D – renesans?

Założymy się, że każdy z Was miał kiedyś do czynienia z puzzlami. Niezależnie czy były to zwykłe puzzle do ułożenia, składające się z 1200 elementów, czy popularne niegdyś puzzle 3D. Pamiętamy jak dziś, z jakim impetem na polskim rynku pojawiły się puzzle trójwymiarowe – każdy chciał je mieć. Piękne pejzaże, czy słynne reprodukcje obrazów w zwykłej płaszczyźnie, zostały zastąpione przez trójwymiarowe budowle, które powstawały pod naszym okiem. Puzzle 3D zaczęły nawet stanowić pewnego rodzaju wyzwanie! Coraz chętniej występowały również w postaci prezentów dla bliskich osób – i to udanych prezentów! Jak sprawa z puzzlami 3D ma się dzisiaj?

Najsłynniejsze budowle świata

Puzzle 3D wróciły! I to z podwójną siłą! Prawdopodobną przyczyną jest fakt, że tak naprawdę moda zawsze wraca. Dzwony? Ogrodniczki? Rybaczki? Kuboty? Wszystko do nas wraca jak bumerang. Natomiast puzzle 3D są naprawdę bardzo fajnym pomysłem na prezent lub dłuższe hobby. Obecnie na rynku można spotkać bardzo dużo rodzajów puzzli trójwymiarowych, jednak na największą uwagę zasługują według nas te, które przedstawiają najsłynniejsze budowle świata. Chcesz postawić od początku Taj Mahal? Być może interesuje Cię konstrukcja Big Bena? Nie ma sprawy! Możesz poznać te niesamowite budowle, znane na całym świecie, od podszewki do ustawienia ostatniego elementu. Średnio puzzle 3D z budowlami mają od 900 do 1200 elementów i mogą być świetną rozrywką na kilka wieczorów! Potem, złożone konstrukcje mogą stanowić doskonały element dekoracyjny.

 puzzle-3d-taj-mahal-950-elementow
Metalowe puzzle 3D

Jeżeli jednak znudziły Ci się już małe kartonikowe elementy – jest na to rada! Otóż pojawiła się metalowa wersja trójwymiarowych puzzli. Spokojnie! Na pewno pomyślałeś już o tym, że trzeba zaopatrzyć się pinsetę i inne specjalistyczne, modelarskie narzędzia. Tymczasem puzzle 3D z metalu, zostały przygotowane w ten sposób, aby każdy mógł złożyć je własnymi rękami, bez żadnej pomocy. Co prawda metalowe puzzle 3D są znacznie mniejsze od swych zwykłych odpowiedników, jednak zapewniamy Was, że zabawa jest równie dobra. Tematem przewodnim są również najsłynniejsze budowle świata. Możesz wobec tego złożyć wieżę Eiffela, Empire State Building a nawet Titanica. Metalowa edycja puzzli trójwymiarowych wygląda o wiele lepiej po złożeniu, w stosunku do kartonowego odpowiednika. Złożony model jest małych rozmiarów i doskonale prezentuje się na biurku lub na szafce w gabinecie.

metalowe-puzzle-3dCo wobec tego sprawiło, że trójwymiarowe puzzle wróciły do łask? To chyba po prostu ich forma i nowe możliwości. Gotowy model możesz po prostu postawić na biurku lub gdzie tylko masz na to ochotę. Natomiast, gdy najdzie Cię chęć złożenia ich z powrotem – nie ma sprawy! Zwykłe puzzle – najczęściej układane na podkładzie z klejem, dużo trudniej złożyć ponownie… Puzzle 3D to doskonała dekoracja i zabawa, wciąż i wciąż od początku!

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.