Gra „Czarne historie”.

Od zawsze słyszymy o strasznych historiach. Jak nie na biwaku, to gdy braknie światła. Starsze rodzeństwo chyba to kocha, kocha straszyć młodszych. Od sporego czasu ludzie szukają takich historyjek w sieci, a tam znajdują pewną grę. „Czarne historie” początkowo były tylko zabawą w sieci, gdzie po dostaniu zarysu lub zakończenia pewnej historii, dostajesz pytanie „Dlaczego?”. Gracz musi zadawać pytania, na które prowadzący może odpowiedzieć „tak” lub „nie”. Oczywiście prowadzący zna całą historię. Od pewnego czasu „Czarne historie” stały się grą karcianą dla osób starszych. Zasady są bardzo proste, a gra staje się wciągająca przez to, że gracze chcą poznać prawdę.

Czarne historie” są podzielone na różne rodzaje. Jednym z nich jest „Seks i zbrodnia”, gdzie wszystkie historie posiadają wątek erotyczny. W tym zestawie znajdziemy pięćdziesiąt strasznych opowieści, gdzie znajdziemy przypadki fatalnych namiętności, zdrady małżeńskie a nawet historię z transwestytami! „Czarne historie. Seks i zbrodnia” zawiera kruczoczarne historie, które mogą u niektórych z nas wywołać gęsią skórkę. Ekscytujące zagadki spowodują, że gracze odkryją najciemniejsze zagadki ludzkiej duszy oraz najskrytsze pragnienia. Ta edycja „Czarnych historii” jest chyba jedną z bardziej kontrowersyjnych i powoduje u graczy gęsią skórkę, wypieki na twarzy, a przede wszystkim niemały dreszczyk emocji!

Gra Czarne historie - Seks i zbrodnia

„Czarne historie — seks i zbrodnia” kupisz na stronie http://tylkorelaks.pl/398-czarne-historie-seks-i-zbrodnia.html

 

 

Jednak „Czarne historie” mają także edycję świąteczną, przecież można zostać zabitym także podczas świąt. Ta część powoduje, że święta pełne miłości, mogą zmienić się w katastrofę (nie zdziwiłbym się, jakby renifery się zbuntowały, w końcu Mikołaj waży swoje). „Czarne historie — Boże Narodzenie” pokazują nam, że święta w różnych zakątkach świata są inne. W tej, jak i w innych częściach, musimy krok po kroku dojść do rozwiązania tajemniczej i mrożącej krew w żyłach zagadki. Podczas świąt każdy może dostać ataku szału i „przez przypadek” zabić członka rodziny, przez co my możemy poznać kolejną, czarną jak kruk historię!

Gra Czarne historie - Boże Narodzenie

„Czarne historie — Boże Narodzenie” kupisz na stronie http://tylkorelaks.pl/395-czarne-historie-boze-narodzenie.html

 

 

Obecnie mamy wakacje, więc znajdziemy także edycję, gdzie ludzie wyjeżdżają urlop, który okazuje się być dla nich tragiczny. W tej części poznajemy pechowe historie wczasowiczów, które czasem wydają się absurdalne, a z drugiej strony takie prawdziwe. Zaczynając od śmierci na drodze, przez pamiątki, które okazują się być śmiercionośną pułapką, aż po ekscytujące wybuchy! W końcu wakacje to okres, w którym możemy sobie poszaleć, więc „Czarne historie — śmiertelne wakacje” ukazują nam, że czasem warto wszystko przemyśleć. Rekonstruuj wydarzenia kawałek po kawałku, aż dojdziesz do momentu, w którym wszystko się wyjaśni, a Ty się przerazisz. Kolejna niesamowita edycja, powodująca gęsią skórkę i sporo dumy z powodu rozwiązania zagadki.

Gra Czarne historie - Śmiertelne wakacje

„Czarne historie — śmiertelne wakacje” kupisz na stronie http://tylkorelaks.pl/399-czarne-historie-smiertelne-wakacje.html

 

 

Czarne historie” posiadają także zestawy ogólnotematyczne. Po co ograniczać się do danej tematyki, skoro możemy poznać wypadki, które mogą spotkać każdego z nas (lecz to mało prawdopodobne). Obecnie G3 wydało siedem części, które nie skupiają się tylko na danej tematyce, jednak właśnie one moim zdaniem są najlepsze. Każda z części posiada swój urok, a zarazem masę mrocznych sekretów do rozwiązania.

3d4db15d0be2841ae86a766c08495fab

Różne części serii „Czarnych historii” kupisz na stronie http://tylkorelaks.pl/szukaj?tag=czarne_historie

 

 

Gra kojarzy nam się z morderstwami, wypadkami i śmiercią, jednak „Czarne historie” posiadają także wersję dla dzieci, a dokładniej „Srebrne historie”, które są dla dzieci od ósmego roku życia. Ta część skupia się na międzygalaktycznych zagadkach. Dzieci w mig przenoszą się w kosmos, gdzie będą unosić się razem z astronautami i naukowcami w stanie nieważkości. Jeżeli chcesz zapewnić dziecku rozrywkę na kilka godzin, to polecam właśnie „Srebrne historie”. Dziecko nauczy się wtedy logicznego myślenia, patrzenia na sytuację z różnych punktów, a przede wszystkim będzie miało masę zabawy!

Srebrne historie

„Srebrne historie” kupisz na stronie http://tylkorelaks.pl/364-srebrne-historie.html

 

Serię gier „Czarne historie” polecam każdemu, jest do gra przeznaczona dla osób powyżej osiemnastego roku życia, ponieważ historie posiadają nutkę brutalności, jednak to nie przeszkadza w rozwiązywaniu kruczoczarnych zagadek, które powodują u nas gęsią skórkę, a czasem nawet wybuchy śmiechu, ponieważ kto normalny potrafi zaklinować się w kominie (no poza Świętym Mikołajem, nadal nie wiem, jak on się mieści w tych wąskich kominach).

No votes yet.
Please wait...
tylkorelaks.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *