Odzyskane szczęście. Wolność od bagażu z dzieciństwa

Dorastanie w rodzinie dysfunkcyjnej nie odbiera szans na szczęśliwe i spełnione życie pod warunkiem, że wiesz jak uporać się z takim bagażem. O tym jest ta książka. Pokażę Ci, jak Twoje najtrudniejsze doświadczenia zamienić na siłę. Jak odzyskać siebie i stworzyć życie, o jakim zawsze marzyłeś. Jak odnaleźć zagubioną radość i głęboki spokój oraz wiarę w siebie i drugiego człowieka.Gębura Wojciech

Dlaczego warto stawić czoła swojej przeszłości i przepracować trudne doświadczenia z dzieciństwa?

Wstajesz rano i uśmiechasz się do siebie w lustrze. Masz świadomość, jak wiele posiadasz i potrafisz się tym cieszyć. Odczuwasz wdzięczność za całe dobro, jakiego doświadczasz i czujesz się naprawdę szczęśliwy. Twój dom jest taki, o jakim marzyłeś, otaczają Cię ludzie, których kochasz, i którzy wnoszą wartość do Twojego życia. W Twoim otoczeniu znajdują się rzeczy mające dla Ciebie znaczenie i kojarzące się pozytywnie. Siadasz do śniadania w pogodnym nastroju, delektując się pyszną kawą. Uśmiechasz się na myśl o nowym dniu i wydarzeniach, które Cię czekają.

Ponieważ możesz zmienić tylko to, co zostało nazwane i wydobyte na światło dzienne. W psychologii nienazwane nie istnieje. Dlatego bez przepracowania swoich doświadczeń, nieświadomie wciąż będziesz powtarzał pewien wadliwy schemat w związkach, w pracy zawodowej, w podejściu do życia, w postrzeganiu samego siebie, w rodzaju podejmowanych decyzji i innych obszarach. Będziesz żył z uruchomioną w tle „aplikacją”, która będzie sabotować wszystkie Twoje działania. Pokażę Ci jednak, co zrobić, by odzyskać kontrolę i pokierować swoim życiem tak, jak tego pragniesz. Pomogę Ci odrzucić ograniczenia, które Cię blokowały i zburzyć bariery, które nie pozwalały Ci w pełni uwierzyć w siebie i własne możliwości.

Możesz być kim chcesz i mieć wymarzone życie, bez względu na to jakie miałeś dzieciństwo. Przeszłość nie określa Twojej przyszłości, to Ty ją tworzysz.

Książka swoją premierę miała 20 czerwca, zapraszamy do sklepu internetowego tylkorelaks.pl, gdzie można ją już kupić – skorzystaj z 5% rabatu dodatkowego od cen podanych w sklepie – nawet 40% taniej

________________

Zajrzyj także na DNASukcesu.pl

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.