Romance TV w ofercie UPC od 25 września

Kanał dostępny w pakiecie Max, My Prime wzbogacony o filmy i seriale Romance TV

Romance TV – kanał filmowo-serialowy dla kobiet – 25 września 2015 roku dołączy do oferty UPC – największego operatora telewizji kablowej w Polsce.

Od dnia startu do końca grudnia kanał będzie dostępny, w ramach otwartego okna, dla wszystkich Abonentów pakietów Select i Max. Od stycznia 2016 Romance TV HD będzie dostępny w ramach pakietu Max. Romance TV HD pojawi się na 493 pozycji w dekoderach UPC Mediabox oraz na pozycji 225 na dekoderach Horizon i Kaon. Wszyscy abonenci usługi My Prime będą mieli dostęp do bogatej oferty najwyższej jakości europejskich, romantycznych produkcji filmowych oraz seriali obyczajowych i komediowych na dekoderze i urządzeniach mobilnych.

Od niedawna Romance TV jest również dostępny w Vectrze. Oznacza to, że od września zasięg Romance TV powiększy się o ponad 1,5 mln gospodarstw domowych. Potwierdza to stale rosnące zainteresowanie programami stacji. Za dystrybucję kanału Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG odpowiada Frame by Frame.

„Po udanej współpracy z UPC w niemieckim obszarze językowym cieszymy się, że w ramach wprowadzania kanału na rynek międzynarodowy, Romance TV teraz również i w Polsce będzie dostępny w ofercie największego krajowego operatora telewizji kablowej. UPC jest naszym sprawdzonym partnerem, który będzie oferował nasze programy Premium w ramach kanału telewizyjnego w największym pakiecie Max, a także w ramach serwisu VOD przez nową platformę Horizon Go.” – zaznacza Tim Werner, CEO Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG:

– „Cieszymy się z wprowadzenia kanału Romance TV do oferty największego operatora telewizji kablowej w Polsce jakim jest UPC. Doskonale pokazuje to rosnące zainteresowanie wysokiej jakości filmami i serialami tworzonymi z myślą o kobiecej widowni, której teraz możemy zaoferować znakomitą ofertę programową, również w bogatej bibliotece w usłudze MyPrime oraz w formacie telewizji mobilnej Horizon Go.” – podkreśla Krzysztof Mikulski, Dyrektor Zarządzający Romance TV Polska

Romance TV należy do Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał dostępny jest w niemieckiej wersji językowej w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Polska jest 4 krajem, w którym uruchomiono kanał.

Romance TV jest całodobowym, polskojęzycznym kanałem filmowym dla kobiet, który prezentuje najlepsze europejskie seriale i filmy romantyczne oraz ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher, Ingi Lindstroem, Barbary Wood, Emilie Richards, Charlotte Link, Utty Danelli i Katie Fforde. Romance TV dostępny jest w: nc+ na pozycji 59, Cyfrowym Polsacie – pozycja 145, UPC – pozycja 493 (dekoder UPC Mediabox), 225 (dekoder Horizon), 224 (dekoder Kaon), VECTRA – pozycja 321 i 335, ORANGE TV – 52, TNK – 55, TOYA na kanale 130 i w ponad 40 innych sieciach kablowych. Ambasadorką i prezenterką kanału jest Aleksandra Woźniak.

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *