Jaki obraz drukowany kupić?

Chcesz kupić obraz drukowany i zastanawiasz się, jak wybrać ten najlepszy? Oczywiście każdy człowiek ma inny gust, ale, jak wskazuje Justyna Białasik z internetowej galerii obrazów Modneobrazy.pl, jest pewna grupa fotoobrazów, znajdujących więcej nabywców niż inne. Jakie to obrazy?

Historia Maćka i Teresy

gold frame

– Wchodzisz i po prostu nie wiesz, na czym oko zawiesić… Wybór ogromny, wszystko ładne, ceny w porządku, ale czasami wobec takiej ilości propozycji czujesz się zagubiony – twierdzi Maciek, który właśnie szuka drukowanego obrazu na prezent dla swojej dziewczyny.

Osób, takich jak Maciek, jest więcej. To zwykli ludzie, szukający niebanalnej ozdoby na ścianę, ale również właściciele firm – restauracji, barów, salonów SPA czy biur, którzy drukowanym, niedrogim obrazem chcieliby upiększyć prowadzony przez siebie lokal, tchnąć w niego nowe życie, a nawet przyciągnąć klientów.

– Odkąd zrobiłam niewielki remont, a na ścianie powiesiłam duży obraz z bambusami, wodą i kamieniami, zauważyłam, że klientki lepiej się u mnie czują i częściej korzystają z zabiegów – mówi Teresa, właścicielka znanego salonu kosmetycznego z Poznania, po czym dodaje: Ale zanim trafiłam na ten idealny obraz, naprawdę sporo się naszukałam.

Szybki i celny strzał w dziesiątkę

Pytanie o to, jaki obraz naprawdę warto kupić wcale nie dziwi. Galerie oferują setki, a dosłowniej rzecz ujmując: setki tysięcy obrazów drukowanych, z których każdy jest ciekawy na swój sposób. Większość z nich kosztuje w granicach 100-250 złotych, dlatego, jeśli cena przestaje grać kluczową rolę, wybór rzeczywiście staje się trudniejszy.

Być indywidualistą…

Przykładowo, w galerii Modneobrazy.pl dostępnych jest ponad 110 tysięcy motywów obrazów drukowanych. To faktycznie dużo. Jak wśród takiej ilości znaleźć „obraz idealny”?

Przede wszystkim, dobierz go do potrzeb – przeznaczenia, stylu oraz kolorystyki wnętrza, w jakim będzie prezentowane dzieło. Pamiętaj, że obraz powinien wyglądać ładnie nie tylko na stronie internetowej galerii, ale przede wszystkim tam, gdzie chcesz go powiesić.

Jeżeli szukasz obrazu na prezent, zastanów się, jaki styl może spodobać się danej osobie.

… a może iść za stadem…

Jeśli naprawdę nie wiesz, jaki obraz wybrać, zasugeruj się tym, co kupują inni. Jak to mówią, wiele głów nie może się mylić, a więc zakup, którego dokonasz taką właśnie drogą, z pewnością będzie udany.

Absolutnymi hitami ostatniego czasu są obrazy utrzymane w tonacjach szarości z jednym, kolorowym elementem. Nasi Klienci najczęściej kupują obrazy z motywem motoryzacji, natury i miast, jeśli chodzi o ten typ częściowo monochromatycznej kompozycji – wyjaśnia Justyna Białasik z galerii Modneobrazy.pl. Ex aequo z nimi są eksplodujące energią ukrytą w żywych barwach przedstawienia pejzaży, głównie wody i lasu, ale również kwiatów, polskiej wsi czy Prowansji, następnie zwierząt (tu przede wszystkim koty i konie), sławnych postaci (np. Bob Marley, Marylin Monroe) oraz abstrakcji.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *