MOKATE: Choco Dream podbija rynek

Wartościowy udział czekolad do picia oferowanych przez Mokate wzrósł w ciągu roku wartościowo o 4% awansując producenta z odległej pozycji, na trzecie miejsce kategorii.

– To świetnie dopracowany produkt, dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów. Będzie rozwijany i wzbogacany, tym bardziej, że rynek czekolady w naszym kraju nadal znajduje się w fazie wzrostu – podkreśla Adam Mokrysz, z zarządu Mokate Sp. z o.o. – Zwiększamy też jego sprzedaż eksportową i wyniki są nader obiecujące – podkreśla A. Mokrysz.

Nie tylko detal

– Obok tradycyjnego kanału dystrybucji – będziemy rozwijać zarówno nasze udziały w rynku horeca, jak vendingu. To bardzo atrakcyjne i obiecujące segmenty sprzedaży napojów. W tym różnego rodzaju czekolad – zapewnia Adam Mokrysz.

Atutem, który umożliwi realizacje tych planów jest sieć dystrybucji oraz komplementarna oferta handlowa.

Choco Dream

Nie ma lepszego i skuteczniejszego lekarstwa na złe samopoczucie niż pyszna, gorąca i gęsta czekolada. Czekoladzie przypisuje się właściwości antydepresyjne, czekolada dodaje energii i jak możemy się przekonać również lekarze coraz częściej informują o jej prozdrowotnym działaniu.

W ubiegłym roku Mokate wprowadziło na rynek serię czekolad do picia – Choco Dream – o gęstej, aksamitnej konsystencji, głębokim smaku, doskonałe zarówno po zalaniu wodą jak i mlekiem.

Czekolady Mokate Choco Dream oferowane są w pięciu różnych odmianach. Dwie klasyczne: Milky – znakomita, rozgrzewająca o delikatnym, mlecznym smaku i Dark – wyrazista, zdecydowana o wyraźnie kakaowym smaku. Oraz trzy wyjątkowe i unikalne w segmencie czekolad pitnych: Diavollo z nutą wiśni i chili, Amorro z nutą maliny i Aniello z nutą pomarańczy.

Udziały wartościowe czekolad Mokate

XII.2010 – 3,6%

XII.2011 – 5,4%

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

1 Comment

 1. Avatar
  rejsy na bornholm maj 04, 2012

  nadzwyczaj absorbujące wiadomości Pozdrowienia dla Was

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *