Ponad 500 tys. pobrań aplikacji SkyCash na Androida

SkyCash, w wersji na telefony z Androidem, przekroczył już liczbę 500 tys. pobrań z Google Play. Bezpłatna aplikacja pozwala m.in. kupować bilety komunikacji miejskiej i kolejowej, regulować należność za parkowanie oraz wypłacać gotówkę z bankomatów.

Już ponad 500 tys. użytkowników telefonów z systemem Android korzysta z płatności mobilnych SkyCash. Aplikacja, którą można bezpłatnie pobrać z Google Play znacznie ułatwia dokonywanie wielu transakcji życia codziennego, spośród których największą popularnością cieszą się kupowanie biletów komunikacji miejskiej, płatności za parkowanie oraz wypłacanie gotówki z bankomatów. Użytkownicy regularnie korzystają też z pozostałych, stale rozszerzanych usług, jak kupowanie biletów do kina, płatności za domowe rachunki, doładowania GSM czy przelewy na numer telefonu.

– Najczęstszym impulsem do pobrania aplikacji jest chęć zaoszczędzania czasu podczas wykonywania codziennych, rutynowych czynności, takich jak płacenie za parking czy bilety komunikacji – mówi Dariusz Mazurkiewicz, prezes SkyCash. – Wygoda sprawia, że użytkownicy szybko dostrzegają uniwersalność aplikacji i sięgają po kolejne usługi, których w SkyCash regularnie przybywa – dodaje Mazurkiewicz.

Od momentu pojawienia się w Google Play, SkyCash przeszedł znaczną ewolucję, zarówno pod kątem wyglądu, dostępnych usług, jak i ergonomii użytkowania. Możliwe stało się m.in. dokonywanie transakcji w saldo karty płatniczej, kupowanie biletów w technologii NFC czy okazywanie biletów do kontroli w trybie offline, bez konieczności łączenia się z Internetem.

Poza telefonami z systemem Android, aplikacja jest dostępna także dla użytkowników iOS, Windows Phonei BlackBerry. Z podstawowych funkcji SkyCash można korzystać również na komórkach pracujących pod kontrolą systemów Java i Symbian.

 

 

 

 

 

 

***

 

Link do aplikacji SkyCash w Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skycash.beta

 

 

SkyCash

 

SkyCash to uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający intuicyjne i natychmiastowe przelewy z zachowaniem bezpieczeństwa na poziomie bankowości on-line i kart płatniczych. Stosowany jest m.in. do kupowania biletów komunikacji miejskiej i kolejowych, płatności za parkowanie, zasilania telefonów na kartę, wypłacania gotówki z bankomatów, kupowania biletów do kina, a także do rozliczeń pomiędzy znajomymi i płatności za domowe rachunki. Podczas tegorocznej Gali Mobility Trends SkyCash otrzymał nagrodę Złoty Bell w konsumenckiej kategorii „Aplikacja roku 2013”. W kwietniu br. usługa mobiParking została uhonorowana nagrodą Lokalizator Roku 2014, przyznaną w kategorii aplikacji dla kierowców. Statuetka została wręczona podczas konferencji Navigation Trends for Drivers, wydarzenia dedykowanego kierowcom oraz usługom, które ułatwiają im funkcjonowanie za kierownicą.

 

Więcej informacji:

www.skycash.com

www.facebook.com/skycash

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *