Produkty dodatkowe związane z otwarciem konta

Otwierając konto bankowe można liczyć na pewne dodatkowe produkty oferowane przez bank. Jednym z nich może być chociażby dostęp do swojego konta za pośrednictwem Internetu. Umożliwi on nie tylko sprawdzanie stanu środków, ale także wykonywanie przelewów. Dla wielu klientów są to bardzo ważne kwestie, które pozwalają oszczędzać czas, gdyż nie muszą osobiście udawać się do banku.

Kolejny ważny bonus jaki jest związany z otwarciem konta to karty bankomatowe (płatnicze). Z resztą całe zagadnienie „karty a konta bankowe” jest bardzo interesujące – banki oferują karty płatnicze wiedząc, że dzięki temu klient będzie dokonywał większej ilości transakcji co ma z kolei spowodować, że bank będzie mógł zarabiać. Z kolei dla klienta ma to być wymierna oszczędność czasu – karty bankomatowe pozwalają wypłacać środki z bankomatów rozmieszczonych w wielu punktach w kraju i na świecie.

skarbonkaWiększość banków pobiera stałą miesięczną opłatę za posiadanie takiej karty. Jednak są pewne warunki, które umożliwiają odstąpienie od tej opłaty. Najczęściej opłata za posiadanie karty to od 5 do 10 złotych w zależności od banku. Jednak klient, który dokona płatności na określoną kwotę nie ponosi takiej opłaty. Zwykle kwota ta wynosi od 100 do 200 złotych wydanych przez cały miesiąc na różne transakcje (najczęściej zakupy).

Dlatego też osoby, które są dobrze zorientowane w ofertach banków mogą wybierać takie oferty, które będą bardzo korzystne dla nich. W poszukiwaniu odpowiedniego konta pomocne są wyszukiwarki kont online, które po wpisaniu pewnych informacji – takich jak chociażby stan środków utrzymywanych na koncie czy ilość wypłat z bankomatu – przedstawiają najlepsze oferty.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *