Jak banki pomagają nam realizować najskrytsze marzenia

Banki, w których posiadamy konta osobiste już dawno przestały pełnić funkcję jedynie swoistej „przechowalni” gromadzonych przez nas środków. Dzisiaj te same banki dają nam o wiele więcej możliwości dowolnego zarządzania swoimi finansami. Na plan pierwszy wysuwa się możliwość pomnożenia środków poprzez ich oszczędzanie. Za przykład może tu posłużyć rozwiązanie jakim jest Dream Saver od ING Banku Śląskiego. Zobacz co to takiego i do czego służy.

Niekiedy bywa tak, że oszczędzając pieniądze na konkretny cel, w międzyczasie wypadają nam inne wydatki. Kiedy indziej z kolei brakuje nam odpowiedniej motywacji, aby zebrać konkretną sumę. Jednakżesciskanie dzięki pomysłowości polskiego banku ING Śląski ten problem nie będzie nas dotyczył. Dlaczego? Ponieważ Dream Saver w ING Banku Śląskim pomaga zaoszczędzić na konkretny cel, a konstrukcja programu motywuje do trzymania się założonego celu. Jak to możliwe? Otóż Dream Saver pomaga nie tylko zgromadzić określoną kwotę, ale również nagradza klienta za systematyczność i konsekwencję w postaci dodatkowych odsetek. Ponadto system daje możliwość stworzenia własnego planu oszczędzania, co znacznie ułatwia kontrolę całego procesu. Postępy w oszczędzaniu można też śledzić za pomocą telefonu komórkowego, na który bank będzie przesyłał nam informacje o poszczególnych etapach całego procesu.

Dream Saver spodoba się również wszystkim miłośnikom serwisów społecznościowych i wszelkiego rodzaju infografik. Jest on bowiem tak skonstruowany, że chociażby poprzez Facebooka można śledzić informacje o postępach w oszczędzaniu. Dodatkowo zaś można stworzyć również graficzną wizualizację swojego celu.

Jednym słowem: korzystając z rozwiązania, jakie proponuje nam ING Śląski w prosty sposób możemy oszczędzić pieniądze na spełnienie konkretnego celu i nic nie będzie w stanie nam stanąć na drodze. To świetna alternatywa dla wszystkich, którym brakuje konsekwencji w działaniu i dążeniu do celu jakim jest odkładanie finansów.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *