Projektor w kieszeni

Rozwój technologii sprawia, że otaczamy się coraz większą liczbą sprzętu. Dlatego tak dużą popularnością cieszy się miniaturyzacja urządzeń w myśl zasady, że powinny być funkcjonalne, łatwe w transporcie i poręczne. Te wymagania spełnia nowy projektor ASUS S1. Jest niewielki i posiada baterię, która po naładowaniu pozwala nawet na 3-godzinną pracę. Co więcej można z jej pomocą naładować urządzenia mobilne.

Mały i praktyczny

Model S1 to przenośny projektor z wbudowaną baterią 22Wh, która po naładowaniu pozwala na pracę do 3 godzin. Może też ona służyć jako akumulator o pojemności 6000mAh do ładowania urządzeń mobilnych. Przy wysokości 3cm i wadze 342g, projektor S1 jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które dużo podróżują służbowo z niewielkim bagażem. Sprawdzi się również podczas wakacji z dziećmi, gdy będziemy chcieli wyświetlać bajki np. na ścianie w pokoju hotelowym.

Najlepsze proporcje rzutu

Dzięki najlepszym w swojej klasie parametrom rzutu, projektor S1 wyświetla 41-calowy obraz z odległości zaledwie 1 metra – doskonale, nadaje się do robienia prezentacji i wyświetlania filmów w małych pomieszczeniach.

Jako źródło światła, S1 wykorzystuje diody LED o jasności 200 lumenów i obejmuje 100 proc. gamy kolorów NTSC, dzięki czemu obraz jest realistyczny i wyraźny. Ekologiczne diody LED zapewniają żywotność rzędu 30000 godzin, co eliminuje potrzebę kupowania wymiennych żarówek i przekłada się na długoterminowe oszczędności. Wpływają one również na szybkie uruchamianie się urządzenia, bez konieczności czekania przed zrobieniem prezentacji.

Doskonały dźwięk i łączność

Projektor S1 dostarcza doskonałą jakość dźwięku, ponieważ wyposażono go w głośnik z technologią ASUS SonicMaster. Jest kompatybilny z laptopami, odtwarzaczami multimedialnymi i konsolami gier dzięki portowi HDMI. Port Mobile High-Definition Link (MHL) umożliwia wyświetlanie zawartości z urządzeń mobilnych kompatybilnych ze standardem MHL1 przy jednoczesnym ich ładowaniu.

Niesamowity, wielokrotnie nagradzany design

Nowy członek rodziny projektorów firmy ASUS posiada opływową, aluminiową obudowę z wykończeniem inspirowanym urządzeniami ASUS Zen. Został doceniony przez ekspertów, którzy przyznali mu nagrody: 2014 CES Innovations Award oraz 2014 iF Product Design Award.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY

Projektor S1 będzie dostępny w polskiej dystrybucji w połowie lutego 2014 r.

Sugerowana cena detaliczna – 1339 zł brutto

Dystrybutorzy: AB

KONTAKT PRASOWY

 

Monika Mendygrał

kom: +48 512 141 361

email: monika_mendygral@asus.com

 

SPECYFIKACJA1

Przenośny projektor LED ASUS S1

 

 

Technologia wyświetlacza

0,3″ DLP®

Źródło światła

R/G/B LED, żywotność 30000 godzin

Rozdzielczość

WVGA 854×480

Jasność (maks.)

200 lumenów

Nasycenie kolorów

100% NTSC

Wyświetlane kolory

16,7M

Proporcje rzutu

1.1:1 (41 cali na odległości 1m)

Proporcje obrazu

Auto / 16:9 / 4:3

Bateria

6000mAh (5V@1A)

Praca na baterii

22Wh (50 lumenów w trybie baterii – do 3 godzin; 70 lumenów w trybie prezentacji – do 1,8 godziny)

Dźwięk

Głośnik 2W z technologią dźwięku ASUS SonicMaster

Łączność

HDMI/ MHL, wyjście słuchawek, port USB(1 x Typ A, do ładowania)

Gniazdo trójnogu

Tak

Wymiary

110,5 x 102 x 30,7mm

Waga netto (ok.)

342g

Akcesoria

Torba, zasilacz, kabel zasilania, kabel HDMI, kabel USB, kabel MHL, przewodnik, karta gwarancyjna

1 Specyfikacje i dostępność produktów mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Mogą też różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od aplikacji, sposobu użycia oraz innych czynników.

Pełna specyfikacja jest dostępna na stronie www.asus.com/pl/Monitors_Projectors/

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *