Odkryj złoto i wygraj nagrody

Z początkiem października br. wystartował nowy konkurs firmy ASUS skierowany do entuzjastów składania komputerów z całego świata – „Gold Rush”, czyli gorączka złota.

Głównym zadaniem dla uczestników jest zbudowanie własnej, stylowej konstrukcji opartej na jednej z płyt głównych firmy ASUS ze złotymi elementami. Zgłoszenia zawierające zdjęcia złożonych komputerów będą przyjmowane do 11 listopada br. na stronie www.asus.com/microsite/2013/MB/gold_rush_promotion. Zwycięzców poznamy pod koniec listopada.

Na najlepsze projekty będą głosować internauci, przedstawiciele firmy ASUS i znani członkowie społeczności modderów. W tym konkursie nie wygrywają jedynie finaliści. Każdy z uczestników będzie miał szansę wygrać nagrody w cotygodniowych losowaniach. Dodatkowo gdy zostanie wysłane 600-tne zgłoszenie, odbędzie się specjalne losowanie, a zwycięzca otrzyma opracowany przez firmę ASUS nowy tablet Google Nexus 7. Z kolei osoby, które oddadzą swój głos wezmą udział w losowaniu finałowym.

720x480_goraczka_zlota

Złote płyty główne firmy ASUS inspirują

Konkurs ‘Gold Rush’ powstał, aby promować kreatywne sposoby na wykorzystanie płyt głównych ASUS z serii Intel® X79, Z87, H87, Q87, B85, H81 i AMD FM2+, w których zastosowano złote motywy.

Uczestnicy mają pełną dowolność w wyborze budowanej konstrukcji i układu kolorystycznego. Komputery mogą być zarówno małe i duże, z płynnym chłodzeniem i tworzone całkowicie od podstaw – wszystkie systemy będą brane pod uwagę. W zgłoszeniach mogą być również prezentowane dopasowane kolorystycznie urządzenia peryferyjne, jak również miejsce w którym komputer będzie stał, jeżeli będzie to miało wpływ na odbiór całości.

Firma ASUS zachęca uczestników do dzielenia się relacją z budowania komputerów i zamieszczania worklogów na forum ROG http://rog.asus.com/forum/showthread.php?37879-Modders-join-The-Gold-Rush-and-win! (działanie to nie jest to obowiązkowe).

Głosowanie i ocena

Pomiędzy 12 a 25 listopada internauci będą mogli oceniać wszystkie zgłoszenia do konkursu ‘Gold Rush’ i głosować na swoje ulubione systemy (można oddać trzy głosy w ciągu dnia, a na jeden system maksymalnie jeden głos). Dziesięć najlepszych konstrukcji wybranych przez internautów przejdzie do finału, gdzie ocenią je przedstawiciele firmy ASUS i eksperci z branży.

Od 25 listopada do 27 listopada 2013 r., jury w składzie – główny projektant firmy ASUS Jimmy Chu, wiceprezesi firmy: Joe Hsieh i Jackie Hsu oraz Antony Leather z Bit-tech, modderzy Paul Tan i Bill Owen i zespół zajmujący się designem obudów Cooler Master – wybierze pięć najlepszych zgłoszeń. Przyznane zostaną: jedno miejsce pierwsze, pod dwa miejsca drugie i trzecie.

Zwycięzca konkursu otrzyma płytę główną ASUS X79-Deluxe, kartę graficzną GTX770 oraz najnowszy procesor Intel Core i7-4820K. Osoby, które zajmą drugie miejsce otrzymają ASUS VivoPC, VivoMouse i monitor Designo MX279H, a uczestnicy z trzeciego miejsca zostaną nagrodzeni kartą graficzną ASUS GTX770. Dzięki cotygodniowym losowaniom nagród wszyscy uczestnicy mają szansę na wygraną. W ramach cotygodniowych losowań będzie można wygrać router ASUS RT-N16 Wireless-N300, słuchawki ROG Orion Pro, NFC Express, Vivo Mouse oraz kartę dźwiękową Xonar U7.

W ostatnim losowaniu przyznana zostanie nagroda dla osób głosujących. Wybranych zostanie pięciu losowych internautów, którzy otrzymają płyty główne ze złotymi elementami.

Pełną treść warunków konkursu ‘Gold Rush’ można znaleźć na stronie firmy ASUS. Decyzje sędziów będą ostateczne i nie będzie można się od nich odwołać.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY

Konkurs ASUS ‘Gold Rush’ będzie trwał od 1 października 2013 roku do 28 listopada 2013 r. Zgłoszenia można wysyłać do 11 listopada br. Aby uzyskać więcej informacji należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem firmy ASUS.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *