Warszawskie Dni Rodzinne – 14-16 marca 2014

Wyjątkowy weekend rodzinny w stolicy

Po sukcesie pierwszych dwóch edycji Warszawskich Dni Rodzinnych przyszedł czas na trzecią!
ZwalczNude.pl wspólnie z miastem stołecznym Warszawa organizują wyjątkowy weekend rodzinny. W ten jeden weekend miasto i jego okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Wszystko po to, żeby pokazać rodzicom i dzieciom jak ciekawa jest oferta Warszawy pod kątem przyjaznych im miejsc.

Koncepcja logistyczna jest podobna do Nocy Muzeów, w ciągu jednego weekendu jest organizowanych kilkaset darmowych wydarzeń, w tym warsztaty, pokazy, przedstawienia, oraz wielka gala wręczenia statuetek rodzinki warszawskiej… wszystko dla rodzin z dziećmi!

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są liczne miejskie instytucje, fundacje, muzea, kafejki oraz firmy, z którymi stworzono wyjątkową ofertę – trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych.

Tym razem zapraszamy m.in. na zajęcia z ceramiki dla całych rodzin w CafeWyliczanka, warsztaty kulinarne w Pierrogerii, pływanie dla najmłodszych, spotkania z ciekawą matematyką i nie tylko w MatPlaneta, warsztaty „Co Internet ma w środku?” w DAP, Fizyka przez eksperymenty w CoperniKids, wrsztaty dla ciekawych świata „Zdobywaj wiedze z Juliuszem Verne’em” w szkole im. Juliusza Verne’a, warsztaty językowe z Helen Doron, w Coco cafe, czy w Cambridge school of english, warsztaty z robienia świec w Formy Kolory, rajd terenowy dla robotów w Dziecięcej Akademii Twórczości, rytmy Afryki w kolorowej Zebrze i wiele innych.

Różnorodność zajęć jest ogromna, wszystko odbywa się za darmo dla posiadaczy karty warszawiaka, a dla pozostałych przy symbolicznej opłacie 2 PLN.

Zapisy rozpoczną się już 24 litego. Więcej na www.warszawskiednirodzinne.pl.

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt do organizatora:
Krystynaradkowska@zwalcznude.pl
501 104 087

 

PR

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *