Podsumowanie roku 2013 w firmie windykacyjnej Egzekucja24

Wiele skutecznie zrealizowanych projektów, pozyskanie kilku znaczących na rynku klientów i zwiększone obroty w porównaniu do roku 2012 – Egzekucja24 na pewno zaliczy rok 2013 do udanych.

Egzekucja24 dzięki przyjęciu w tym roku nowej strategii rozwinęła swój dział handlowy zatrudniając doświadczonych windykatorów i detektywów. Dzięki powiększonemu zespołowi specjalistów firmie udało się zwiększyć swoją skuteczność. Ilość środków pozyskanych dla klientów Egzekucja24 w 2013 r. wyniosła niespełna 10 mln zł.

„Zwiększenie uzyskanych środków o kilka milionów złotych w porównaniu do poprzednich lat to dla nas sukces. Są to środki pozyskane w wyniku mediacji, monitorowania wierzytelności i postępowań sądowych. Liczba pozytywnie zakończonych dla nas spraw to dowód na to, że mimo ciągłych zawirowań gospodarczych branża windykacyjna ma się dobrze.” – mówi Grzegorz Gawroński, prezes zarządu Egzekucja24.

Grzegorz Gawroński zauważa, że dłużnicy podejmują negocjacje z windykatorami dużo chętniej niż jeszcze kilka lat temu. Powodem może być większa wiedza dotycząca zasad współpracy z firmami windykacyjnymi oraz dodatkowe koszty, które pojawiają się w przypadku skierowania sprawy na drogę sądową. Z obserwacji Grzegorza Gawrońskiego z Egzekucja24, dłużnicy posiadają więcej środków, dzięki czemu spłaty długów są większe niż w poprzednim roku. Co istotne, wśród zadłużonych rośnie świadomość tego, że mają możliwość negocjacji i dochodzenia do ugody co skutkuje przeciąganiem okresu spłaty.

Niewątpliwym sukcesem firmy Egzekucja24 jest pozyskanie kilku dużych klientów. „Zleceń jest coraz więcej. Przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z oferowanych przez nas usług. Widać wzrost zainteresowania monitoringu płatności wśród właścicieli firm. Myślę, że w najbliższych latach, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, firmy będą współpracować w coraz większym zakresie z windykatorami. Od tego bowiem zależeć będzie ich płynność finansowa.”- mówi Grzegorz Gawroński, prezes zarządu Egzekucja24.

O Spółce

Egzekucja24 zajmuje się windykacją należności od dłużników oraz zarządzaniem wierzytelnościami masowymi w Polsce. Spółka specjalizuje się w kompleksowych usługach windykacji polubownej, otaczając swoich klientów pełną opieką prawną i doradczą oraz w wypadku konieczności – zastępstwem procesowym. Egzekucja24 posługuje się cesją zwrotną oraz na bieżąco kontroluje spłaty dokonywane przez dłużnika. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra skutecznie i efektywnie przywraca należności do obrotu gospodarczego, udrażniając w ten sposób płynność finansową przedsiębiorstwa

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *