Bookobranie! Konkurs portalu autorzy365.pl

www 300x200 27 października 2013 r. rusza konkurs „Bookobranie”, którym nagrody książkowe sponsoruje Wydawnictwo Psychoskok. W związku z nadchodzącymi długimi, jesiennymi wieczorami, zapraszamy wszystkich do zabawy. Czekają atrakcyjne nagrody! Konkurs trwa do 10.12.2013 r.,  a jego Organizatorem jest portal autorzy365.pl.

Portal autorzy365.pl oraz Wydawnictwo Psychoskok, zapraszają do udziału w konkursie „Bookobranie”. Skierowany jest do wszystkich aktywnych użytkowników strony, a także wielbicieli polskiej literatury. Polega na dodawaniu książek, autorów lub recenzji ma stronie Organizatora, za co przyznawane są punkty. Na najbardziej aktywnych użytkowników czekają wartościowe nagrody w postaci książek i e-booków. Zarejestruj się już dziś!

 

Zasady:

  1. Zarejestruj/zaloguj się na stronie autorzy365.pl, wejdź w zakładkę „mój profil”.
  2. W panelu użytkownika dołącz do Konkursu.
  3. Bądź aktywnym użytkownikiem – dodawaj książki, autorów oraz recenzje i zbieraj punkty!
  4. Na najbardziej aktywnych czekają wartościowe nagrody – zestawy książek oraz e-booków.
  5. Konkurs trwa od 07.10.13 do 10.12.2013 r.

 

Portal autorzy365.pl to baza książek oraz autorów, przydatnych każdemu czytelnikowi czy uczniowi. To także miejsce dla blogerów literackich, w którym mogą dzielić się swoimi recenzjami i opiniami. Strona poświęcona jest również najnowszym wydarzeniom świata literatury oraz spotkaniom literackim.

Wydawnictwo Psychoskok powstało w 2011, zajmuje się wydawaniem książek, e-booków oraz audiobooków, zarówno pisarzy mieszkających Polsce, jak i poza jej granicami.. Bazuje na wieloletnim doświadczeniu w segmencie reklamy multimedialnej i katalogowej. Wydawnictwo jest dzieckiem Agencji Reklamowej Mediakon, współpracującej od 6 lat z Grupą24h. Wydawnictwo Psychoskok współpracuje z czołowymi dystrybutorami rynku księgarskiego w Polsce (np. Azymut, Motyle Książkowe), dzięki którym możliwa jest sprzedaż książek w kilkuset księgarniach (również w sieciach handlowych), stacjonarnych i internetowych. Bezpośrednio zaopatruje także indywidualne księgarnie w dużych miastach. Dzięki własnym zasobom promocyjno-reklamowym w postaci kilkunastu portali, zapewnia gruntowną i rzetelną promocję w Internecie.

 

 

Regulamin konkursu dostępny  na stronie: autorzy365.pl

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *