Ubierz Aliena na mecz – nowy konkurs graficzny Zielonej Linii!

Nie trzeba być wybitnym grafikiem, aby wygrać ciekawe nagrody, wystarczy odrobina kreatywności. Zielona Linia rozpoczęła konkurs: Ubierz Aliena na mecz!

– Infolinia urzędu pracy, czyli Zielona Linia, tym razem postawiła na kreację graficzną. Występujący w logo tejże instytucji, znany wszystkim sympatykom Zielonej Linii Alien potrzebuje stroju kibica na mecz, dlatego postanowiliśmy ogłosić konkurs – opowiada Monika Węcław, specjalistka ds. promocji Zielonej Linii. – To już drugi konkurs kierowany do naszych fanów w serwisie Facebook.com oraz osób, które dodały Zieloną Linię w Google+ do swoich kręgów – dodaje pani Monika. Konto na Google+ to nowość, ale choć działa od niedawna, już wiele osób śledzi wpisy umieszczane w serwisie.

Zadanie konkursowe polega na dodaniu stroju kibica (i ewentualnie jego niezbędnych atrybutów) do obrazka przedstawiającego Aliena Zielonej Linii. Obrazek jest udostępniony na Facebooku i Google+ Zielonej Linii. Wystarczy pobrać wizerunek Aliena, dodać swoją grafikę, a następnie wkleić pracę na tablicę Zielonej Linii na Facebooku lub Google+. Każda osoba, która weźmie udział w konkursie, może zgłosić do zabawy aż trzy prace konkursowe, czyli trzy zupełnie różne wizerunki Aliena -kibica.

Warunkiem udziału w konkursie jest udostępnienie wpisu o konkursie na swojej tablicy na Facebooku lub na Google+.

Nagrodami w konkursie są klocki rozwijające inteligencję, czyli NeoCube, a także specjalne pendrive’y Zielonej Linii. Każdy uczestnik konkursu ma prawo do wyboru nagrody – wystarczy dopisać we wpisie z konkursowym obrazkiem, jaką nagrodę preferujemy.

Konkurs potrwa ponad trzy tygodnie – od 4 do 26 czerwca. Wyniki będą ogłoszone 29 czerwca 2012 r. Organizatorzy przygotowali nagrody dla autorów 10 najciekawszych prac.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.zielonalinia.gov.pl oraz w zakładce Konkurs na fanpage Zielonej Linii na Facebooku.

Joanna Niemyjska (Zielona Linia)

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *