Ruszyły przygotowania do Retail Design Trends

ECP Media, organizator targów i konferencji dla wybranych sektorów gospodarki, właśnie zapowiada najnowszą odsłonę konferencji Retail Design Trends 2013 Conference & More, która będzie miała miejsce 28 listopada w hotelu Novotel Airport w Warszawie.

Wyraźny claim “where retailers meet creative professionals” – dobitnie określa do kogo wydarzenie jest skierowane. Zatem podczas jednodniowej konferencja przedstawiciele firm specjalizujący się w aranżacji wnętrz sklepowych, architekci, dostawcy mebli sklepowych, oświetlenia i wszystkiego co decyduje o charakterze placówki handlowej, wymienią się wiedzą i doświadczeniem z osobami decydującymi o rozwoju sieci handlowej w Polsce.

W tej chwili tworzony jest program konferencji lecz można współtworzyć wydarzenie dzięki organizowanemu Call For Papers. Jeśli chcesz dołączyć do grona prelegentów, dysponujesz bogatą wiedzą i doświadczeniem ze wspomnianych dziedzin, prześlij swoje zgłoszenie na adres: rlapinski@retail360.pl do 6 września a będziesz miał szanse współtworzyć najbardziej inspirujace wydarzenie w branży retail.

Więcej informacji o konferencji pojawi się już wkrótce na stronie www.retaildesigntrends.pl

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *