Eksperci Streetcom za kierownicą Daci Sandero Stepaway

Dacia i Streetcom Polska rozpoczęły współpracę, w ramach której rusza kampania rekomendacji Dacii polegająca na promowaniu wizerunku marki poprzez bezpośrednie zapoznanie się z jednym z jej modeli Dacia Sandero Stepway. Wyselekcjonowana ze społeczności Streetcom, ekskluzywna grupa ambasadorów rozpocznie testowanie samochodu i przekaże swoje opinie importerowi. Następnie eksperci będą aktywnie rekomendować auta w sieci i w świecie rzeczywistym.

Od kilku lat marka Dacia pod skrzydłami Renault odnosi sukcesy i powiększa grono swoich miłośników na wielu europejskich rynkach. Dacia Sandero Stepway to nowoczesny samochód o atrakcyjnej stylistyce rasowej terenówki i wyrazistym designie.Kampania rekomendacji ma na celu umożliwienie wybranym osobom przetestowania pojazdu i przekazania opinii innym konsumentom po odbytej jeździe próbnej. Ambasadorami marki zostają kierowcy poszukujący na rynku motoryzacyjnym atrakcyjnych nowości w rozsądnej cenie. Są to osoby gotowe do poznania najnowszych modeli aut i rozpowszechniania informacji o nich wśród swoich znajomych. Prowadzenie działań w wybranej, skrupulatnie dobranej grupie kierowców, pozwoli na utrwalenie pozytywnego wizerunku marki Dacia w świadomości potencjalnych użytkowników oraz umożliwi polecanie jej kolejnym osobom. Kampanii towarzyszą działania w Internecie, poszerzające zasięg rekomendacji. Uczestnicy zapoznają się z walorami samochodu Dacia podczas jazd testowych, otrzymają materiały informacyjne dotyczące marki oraz pamiątkowy gadżet. Ambasadorowie to aktywni kierowcy, dokonującymi racjonalnych wyborów. Planują zakup nowego samochodu w niedalekiej przyszłości. Dlatego hasło kampanii brzmi: „Dacia. Wybieram mądrze. ”

PR
LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *