Mary Kay At Play™– ambasadorki Streetcom robią makijaż w sieci i w realu

Firma Mary Kay® zdecydowała się poszerzyć grupę swoich konsumentek poprzez działania z zakresu marketingu rekomendacji. Powierzyła agencji Streetcom zadanie wsparcia najnowszej linii kosmetyków do makijażu Mary Kay At Play™.

„Żyj pełnią życia, kochaj i baw się” – zachęca producent nowej linii kolorowych kosmetyków Mary Kay At Play, skierowanych zwłaszcza do młodych kobiet lubiących eksperymentowanie z makijażem i swoim wizerunkiem. Panie te poszukują nowości, lubią się bawić, są towarzyskie, wybierają nowe marki i poszukują wciąż lepszych rozwiązań oraz nowych trendów. Są również aktywne w sieci i mediach społecznościowych. Takie idealne konsumentki Streetcom rekrutuje ze swojej społeczności, liczącej 280 tysięcy osób. Kampania przebiega w kilku etapach i ma miejsce w Internecie oraz w świecie rzeczywistym. Wyselekcjonowane w procesie rekrutacyjnym panie uczestniczą w wirtualnej zabawie, a następnie wyłonione zostają najaktywniejsze z nich, które kandydują do udziału w kolejnym etapie kampanii.  Udział w nim umożliwia „product experience” w realu. Błyszczyki, potrójne cienie do powiek, kredki do oczu Mary Kay At Playdostarczą radości  zarówno najaktywniejszym uczestniczkom kampanii online, jak i ich znajomym. Panie otrzymują informacje o kosmetykach oraz nowych trendach w makijażu. Mogą również uczestniczyć w spotkaniu z wizażystką Mary Kay®.

Streetcom zapewnia producentowi precyzyjne dotarcie do grupy docelowej, wsparcie w budowaniu wizerunku i edukację na temat nowej linii kosmetyków, a także wywołanie szczerych rekomendacji zarówno w sieci, jak i w świecie rzeczywistym. Rekomendacje produktów w realu dotrą do około 20 000 osób, zaś w sieci zasięg kampanii przewiduje około 65 000 wyświetleń zdarzeń.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *