Retail Technology Days już w maju !

Retail Technology Days 2013 to jedyne wydarzenie w Polsce, podczas którego spotkają się liderzy rynku IT, dostawcy sprzętu i technologii oraz przedstawiciele sieci handlowych na co dzień odpowiedzialni za zakupy i zarządzanie systemami informatycznymi.

Już stało się tradycją, że konferencja połączona jest z wystawą firm oraz prezentacją najnowszych rozwiązań – co z jednej strony pozwoli dyrektorom IT i przedstawicielom zarządów sieci handlowych zapoznać się z możliwościami, jakie mogą dać odpowiednio dobrane i wdrożone systemy informatyczne, a z drugiej – umożliwi dostawcom oprogramowania, technologii i sprzętu wygodną i skuteczną prezentację zalet proponowanych przez nich produktów i rozwiązań.

Retail Technology Days 2013 to 2 dni konferencji, 6 bloków tematycznych, strefa networking, wystawa firm oraz przyznanie Nagród REvolution – wyróżnienie dla najlepszych produktów i rozwiązań prezentowanych podczas wydarzenia.

Starannie dobrani prelegenci w swoich wystąpieniach skupią się na prezentacji wymiernych korzyści finansowych, jakie mogą odnieść sieci handlowe w różnych obszarach prowadzonego przez nie biznesu, w wyniku wdrożenia rozmaitych rozwiązań technologicznych i sprzętowych. Wśród ciekawych gości pojawią się m.in. Michał Żyliński z Microsoft, który podpowie jak sobie radzić i umiejętnie wykorzystać zalew informacji a także Piotr Krauschar współzałożyciel faceADDICTED i Mobberry, który dostarczy ciekawych informacji na temat mediów społecznościowych i ich faktycznego wpływu na wzrost sprzedaży w realu.

Uczestnicy Retail Technology Days 2013 otrzymają unikalną możliwość zapoznania się ze szczegółami proponowanych systemów, rozwiązań i sprzętu podczas wystawy firm towarzyszącej konferencji. Na miejscu przedstawiciele wystawców zaprezentują urządzenia i udzielą wyczerpujących informacji na temat korzyści płynących z zastosowania ich propozycji w działalności sieci handlowych.
Nowością tej edycji jest bezpłatny wstęp na część wystawową RetailTech – wystarczy wcześniej wypełnić formularz rejestracji dostępny na tej stronie.

Konferencja Retail Technology Days jest organizowana od 2011 roku. W pierwszej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 500 osób, wśród prelegentów pojawili się najwięksi polscy specjaliści z zakresu technologii stosowanych w handlu. Od tego czasu, w konferencjach RetailTech uczestniczyło ponad 1200 osób, wystąpiło ponad 60 prelegentów a swoją ofertę zaprezentowało ponad 50 firm.

Organizatorem Retail Technology Days 2013 jest ECP Media, wydawca portalu www.RETAIL360.pl oraz miesięcznika Retail Trends Polska (www.ecpmedia.pl).

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *