AURATON NA MCE 2012 W MEDIOLANIE

Już za miesiąc (27-30 marca) w Mediolanie we Włoszech odbędą się jedne z największych międzynarodowych targów instalacyjnych w Europie. Na Mostra Convegno Expocomfort 2012 nie zabraknie również produktów marki AURATON
Mostra Convegno Expocomfort to cykliczna impreza targowa branży instalacyjnej, która odbywa się co dwa lata. Każda edycja to dobra okazja do zapoznania się z nowościami w dziedzinie techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej, a także wodno-kanalizacyjnej. Specjaliści z branży uznają włoskie targi za jedną z najważniejszych tego typu imprez w całej Europie. Pojawiają się na niej bowiem producenci i marki o największym znaczeniu dla całej dziedziny instalacyjnej.

– Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska nr V60 w hali nr 7. Zaprezentujemy tam przede wszystkim najnowsze osiągnięcie naszych inżynierów, czyli produkty oparte na systemie LMS – mówi Maciej Leonhard z firmy LARS, producenta regulatorów i sterowników do pomp marki AURATON.

Jak każda impreza targowa, Mostra Convegno Expocomfort sprzyja także wymianie doświadczeń i zdobywaniu wiedzy. Podczas tegorocznych targów zainteresowani będą mogli wziąć udział w licznych konferencjach tematycznych, poświęcone w szczególności możliwościom zastosowania i rozwoju sektora odnawialnych źródeł energii.

– Targi MCE w Mediolanie to nie jedyna impreza branżowa, na której będziemy prezentować nasze rozwiązania z dziedziny techniki grzewczej. W dniach 23-26 kwietnia zapraszamy naszych klientów również do Poznania, gdzie odbędzie się kolejna edycja INSTALACJI – dodaje Maciej Leonhard.

Czy wiesz, że…?
LMS, czyli Logic Managing System, to niezwykle inteligentny i energooszczędny system zarządzania, stworzony przez inżynierów z firmy LARS. System opiera się na współpracy bezprzewodowych elementów takich, jak: urządzenia wykonawcze sterujące pracą kotłów grzewczych i klimatyzatorów (AURATON RTH), regulatory temperatury (AURATON 2025, AURATON T-1, AURATON 2005) innowacyjne klamki  okienne (AURATON H-1) oraz termometry (AURATON T-2). System LMS jest stale rozwijany i projektowane są kolejne kompatybilne urządzenia, które będą pracowały w oparciu o jego technologię.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy LARS i zapoznania się z nową ofertą produktów marki AURATON na Targach  w Mediolanie w dniach 27-30 marca 2012.
Hala nr 7, stoisko nr V60.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *