Dni Babci i Dziadka w NoVa Park

Babcia i dziadek – to oni przez lata nas rozpieszczali, wykazywali anielską cierpliwość i przymrużali oko na nasze młodzieńcze wybryki. Jak się im za to wszystko odwdzięczyć? Już w dniach 19-22 stycznia w godzinach 14:00 – 19:00 gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park świętuje Dni Babci i Dziadka, a w programie przewidziano m.in. niezwykłe seanse filmowe, kącik „Beauty” dla seniorów czy recytowanie przez wnuki wierszyków.

Już w najbliższych dniach w Centrum Handlowym NoVa Park odbędzie się specjalne wydarzenie dla seniorów. Z okazji Dni Babci i Dziadka NoVa Park przygotował dla nich wiele atrakcji. „W starym kinie” to niecodzienny pokaz filmowy, podczas którego wyświetlane będą jedynie ekranizacje z czasów ich młodości. Każdy senior powróci do lat dzieciństwa i przypomni sobie, jak sam – wspólnie z własnymi dziadkami – oglądał ulubione filmy.

Najmłodsi klienci NoVa Park wspólnie z animatorami przygotują natomiastlaurki oraz nauczą się wierszyków i piosenek, które zaprezentują swoim ukochanym babciom i dziadkom podczas specjalnego występu. Przez cały czas trwania wydarzenia funkcjonować będzie kącik „Beauty”, gdzie seniorzy będą mogli skorzystać z porad stylistów, wizażystów i fryzjerów. Pokażemy, że nawet w kwiecie wieku można wyglądać pięknie, a jesień życia nie musi wiązać się z szarością.

Z radością zapraszamy babcie i dziadków na specjalne wydarzenie, które przygotowaliśmy z myślą o nich i ich najmłodszych pociechach. Już w dniach 19-22 stycznia NoVa Park zorganizuje wyjątkowy pokaz filmowy z dawnych lat, a babcie oraz dziadkowie będą mogli skorzystać z bezpłatnego Beauty Day i poczuć się jak w najlepszym salonie SPA. Dni Babci i Dziadka to nie tylko szansa na aktywne spędzenie czasu wolnego, ale również okazja do wspólnych zakupów z wnuczętami – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *