Hevelia z własnym biurem sprzedaży

W listopadzie ruszyła budowa poznańskiego osiedla Hevelia. Konsorcjum firm Monday Development i Unidevelopment, które odpowiada za realizację projektu uruchamia obecnie biuro sprzedaży przy terenie inwestycji. Już 15 grudnia odbędzie się jego oficjalne otwarcie. Z tej okazji deweloper przygotował niespodzianki dla klientów i mikołajkowe słodkości dla najmłodszych.

Uruchamiając biuro sprzedaży przy inwestycji, chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy bardzo często musieli przemierzyć zakorkowany Poznań, by porozmawiać z doradcą i zapoznać się z planami mieszkań. Teraz wszystko jest na miejscu – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development. – Nie trzeba umawiać się na spotkanie, gdyż doradcy są w biurze, które będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–17.00 i w soboty 10.00-14.00– dodaje. Deweloper przygotował również specjalną ofertę, dla osób, które odwiedzą nowy salon sprzedaży i zdecydują się na zakup mieszkania. Pierwszych 10 klientów w ramach promocyjnego pakietu otrzyma w prezencie zestaw AGD do zabudowy kuchni o wartości ok. 8 tys. złotych.

Hevelia to kameralne osiedle, które tworzyć będzie sześć czteropiętrowych budynków. Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – parku i skweru miejskiego, oraz Obserwatorium Astronomicznego UAM.

Osiedle zaprojektowano z myślą o wymagających klientach, zwracających uwagę na przyjazne otoczenie i na estetykę mieszkań. W kompleksie mieszkaniowym znajdą się 174 lokale o powierzchni od 24. do 93. mkw., dostępne w cenie już od 6.100 zł brutto za m.kw. W większości będą to mieszkania 2- i 3-pokojowe, wszystkie z balkonami. Na ostatnich kondygnacjach, w budynkach położonych wewnątrz osiedla, znajdą się mieszkania z tarasami dachowymi, których powierzchnia sięgać będzie 93 mkw. Wszystkie budynki wyposażone zostaną w nowoczesne windy, a do części wewnętrznego dziedzińca przewidywana jest kontrola dostępu. W tej strefie, w otoczeniu zieleni, powstanie również plac zabaw.

Hevelia jest jedną z największych inwestycji mieszkaniowych realizowanych obecnie w Poznaniu Za projekt odpowiada konsorcjum firm Monday Development z Poznania oraz Unidevelopment z Warszawy. Przewidywany termin zakończenia budowy to koniec 2013 roku.

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *