Wybierarka.pl – Odczarować wysokie procenty lokat

Wybierarka.pl – Odczarować wysokie procenty lokat czyli jak szybciej, łatwiej i pewniej ocenić, czy pozornienajlepsza lokata” jest najlepsza akurat dla Ciebie

Patrzysz na ranking lokat. Wygląda świetnie. Na szczycie 10 a nawet 12%. Sprawdzasz szczegóły. Odrzucasz pierwszą, drugą i kolejne. Bo “super lokaty” mają także „super warunki dodatkowe”. Warunki, o których ranking nie zawsze napisze, bo nie zawsze ma jak lub gdzie. Tracisz czas i nerwy ale jeszcze chwilę próbujesz, żeby znaleźć coś dobrego. Coś znacznie mniej obwarowanego warunkami a jednocześnie zdecydowanie wyższego niż poziom inflacji – 3,4%.

Tymczasem możesz wybierać lepiej

Serwis Wybierarka.pl, przez swoją specyficzną organizację informacji, zwraca uwagę użytkowników na blisko dziesięć innych niż oprocentowanie cech lokat, poczynając od takich jak sposób otwarcia, wymagalność konta czy konsekwencje zerwania lokaty a kończąc na dostępie do środków w sytuacjach losowych np. nagłej śmierci małżonka zakładającego lokatę.

Dzięki takiej organizacji użytkownik w krótkim czasie dowiaduje się co jest obecnie możliwe na rynku lokat. Zaznaczając wybrane przez siebie cechy w kilka sekund generuje Swój Osobisty Ranking Lokat – najlepszych akurat dla niego tzn. spełniających tylko akceptowalne dla niego warunki.

Wyszukane w ten sposób lokaty może dodawać do Interaktywnego Porównania, pozwalającego na ich aktywne zestawianie (przesuwanie lokat i ukrywanie cech) oraz zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami i ciekawostkami, np. niuansami dotyczącymi procesu zakładania lokaty, podglądami formularzy bankowych czy – zyskującymi na wadze po aferze Amber Gold – zapisami mówiącymi o gwarancji lokat. „Wszystko po to, żeby ostatecznie wybierać szybciej, łatwiej i wygodniej” dodaje Zdzisław Matejuk, jeden z twórców serwisu.

Efekt Wybierarki

Tak zorganizowany proces wybierania sprawia, że użytkownik wie lepiej co jest aktualnie możliwe na rynku lokat i zna lepiej możliwości lokaty, którą ostatecznie wybrał. Dzięki temu zyskuje większą pewność i zadowolenie ze swojego wyboru. Zbiór tych korzyści twórcy serwisu nazywają “Efektem Wybierarki”.

Wydawca serwisu

Lokaty bankowe są prototypową kategorią serwisu Wybierarka.pl. Jednocześnie właściciel serwisu, wrocławska spółka Blue Action Sp. z o.o., szykuje się do uruchomienia kolejnych kategorii produktowych i rozpoczyna poszukiwania inwestora.

Opracowanie:

Piotr Janicki I redaktor serwisu

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *