Nowość – Proszek czyszczący do zmywarek marki Dr. Beckmann

Są wygodne, bo szybko i skutecznie pomagają nam wyczyścić brudne naczynia. Są ekonomiczne, bo oszczędzają wodę, której zużycie kosztuje. W ten sposób możemy zaoszczędzić nawet 1500 litrów wody rocznie. Co równie ważne, pomagają nam żyć zgodnie z naszymi wartościami, bo zużywając mniej wody, dbamy o środowisko. Dla tych, którzy ją wypróbowali, a jest to prawie 18% polskiego społeczeństwa, stała się nieodłącznym elementem wyposażenia domu.

Pozostałych powoli przekonują rozsądne argumenty, za tym, by posiadać zmywarkę. Naprawdę warto ją mieć w swoim domu, warto zadbać o to, by służyła nam jak najdłużej. Pamiętajmy, więc o tym, by nie wkładać do niej naczyń z dużymi resztkami żywności. Żeby zmywarka działała prawidłowo, musimy wedle zaleceń producenta czyścić filtry i ramiona z dyszami. Ponieważ tylko wtedy, gdy są czyste, zmywarka może pracować z pełną wydajnością, pozostawiając nasze naczynia lśniące i świeże. Kolejną czynnością, o której musimy pamiętać jest czyszczenie całej zmywarki, a to ile razy to robimy zależy od tego, jak często jej używamy. Jeżeli jest używana intensywnie, zalecane jest czyszczenie nawet, co 15 cykli. W tym celu należy zastosować odpowiedni preparat i włączyć pustą zmywarkę na cykl mycia.

Od niedawna do tego celu możemy używać specjalistycznego proszku czyszczącego do zmywarek – nowości w ofercie marki Dr. Beckmann.

 

Proszek czyszczący do zmywarek

Chroni wnętrza urządzeń, a do czyszczenia gumowych uszczelek oraz krawędzi przeznaczona jest specjalna ściereczka. Proszek dokładnie czyści zmywarki, szczególnie w trudno dostępnych miejscach, takich jak: filtr spustowy, pompa wody, ramię natryskowe. Eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Tylko czysta pralka gwarantuje higienicznie czyste naczynia i sztućce.

Sposób użycia:

  1. Ściereczką oczyścić i wytrzeć gumowe uszczelki oraz krawędzie zmywarki.

  2. W pustej zmywarce napełnić zbiornik dozujący maksymalną ilością proszku. Nie dodawać detergentów.

  3. Uruchomić cykl zmywania (co najmniej 60 st.C).

  4. Zmywarka jest gotowa do ponownego użycia, zaraz po zakończeniu cyklu.

Cena ok. 16,90 zł/75 g

 PR

AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *