Wypoczywaj z czystym i pachnącym sumieniem

Jest środek sezonu wakacyjnego dlatego mamy zaplanowaną każdą wolną chwilę. Wolny czas chcemy poświęcić na błogie leniuchowanie, czemu sprzyjają zarówno pogoda jak i piękne okoliczności przyrody. Aby można było w pełni cieszyć się letnim odpoczynkiem, dobrze jest mieć spokojne sumienie i pewność,  że w naszym domowym zaciszu jest czysto, świeżo i pachnąco.

W wakacje w przeciwieństwie do długich zimowych dni, nie chcemy poświęcać zbyt wiele czasu na domowe porządki.  Dlatego powinniśmy szukać środków czyszczących, które zapewnią szybkie i skuteczne działanie, a efekty czystości pozostaną na dłużej. Świadomie wybierajmy sprawdzone i skuteczne środki, które zapewnią czystość, bezpieczeństwo i trwałość naszych dywanów, podłóg oraz mebli. Stosując specjalistyczne preparaty marek: emsal do różnych rodzajów podłóg oraz tuba do dywanów, sprawimy ze każdego dnia nasz dom czy mieszkanie będą posprzątane, a w powietrzu będzie unosił się przyjemny zapach świeżości. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie produkty.

Dzięki specjalnej formule PROtec, na którą składają się wysoce skuteczne środki impregnujące, podłogi drewniane są chronione przed pęcznieniem na skutek zbyt dużej ilości wilgoci. emsal gwarantuje czystość bez smug i pielęgnuje podłogi, aby dłużej wyglądały jak nowe. Rekomendowany sposób użycia preparatów emsal: 2-3 nakrętki preparatu wlać do wiaderka z letnią wodą (ok. 5 l) i myć podłogi lekko wilgotną szmatką lub mopem.

emsal Połysk

Idealny do wszystkich podłoży odpornych na wodę takich jak: PCV, linoleum, kamień naturalny i sztuczny, zabezpieczone powierzchnie z korka i drewna, nieglazurowane płytki.
Preparat zapewnia gruntowne czyszczenie bez smug, nadaje długotrwały połysk bez potrzeby polerowania oraz zabezpiecza przed zarysowaniami, zadrapaniami i ponownym szybkim zabrudzeniem, a to dzięki nowej formule Brilant Połysk (formuła nabłyszczająca z wosku pomarańczy) . Dodatkowym atutem środka jest świeży, długo utrzymujący się pomarańczowy zapach.

Rekomendowana cena detaliczna ok. 11 zł.

emsal  Intensywny środek czyszczący

Przeznaczony do czyszczenia szczególnie silnych zabrudzeń. Rekomendowany do czyszczenia terakoty, PVC, parkietu. Dzięki unikalnej recepturze opartej na amoniaku z niezwykłą siłą gruntownie usuwa stare i trudne do wyczyszczenia zabrudzenia. Intensywnie czyści fugi. Nie nadaje się do niezabezpieczanego drewna, powierzchni emaliowanych i szklanych.

Rekomendowana cena detaliczna ok. 10 zł.

emsal Środek czyszcząco-pielęgnujący

Uniwersalny środek do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg:
– podłogi naturalne: parkiet klejony, korek, linoleum,
– porowate podłogi z kamienia: terakota, marmur, terazzo, łupek, granit
– płytki podłogowe emaliowane i nieemaliowane, wysokopołyskowe, kamienne,
– panele, tworzywa sztuczne (PCV) i guma.
Specjalna formuła EASYcare/EASYclean zapewnia skuteczne czyszczenie bez smug. Zawarty w preparacie wosk Carnauba pielęgnuje delikatne powierzchnie podłóg , nie tworząc dodatkowej warstwy. Pozostawia czysty, świeży zapach.

Rekomendowana cena detaliczna ok. 10 zł

Emsal Panele
Przeznaczony do regularnego czyszczenia podłóg panelowych, linoleum oraz niezabezpieczonego drewna.
Posiada nową Antystatyczną formułę, która sprawia, że czyszczone powierzchnie są doskonale impregnowane oraz chronione przed osadzaniem się pyłów kurzu. Czyści bez smug.  Emsal Panele to pielęgnacja podłóg
z ochroną fug przed zamoczeniem, co gwarantuje  specjalna formuła impregnująca i zabezpieczająca wszystkie fugi i krawędzie nieodpornych na działanie wody.
Rekomendowana cena detaliczna ok. 10 zł

Emsal Parkiet

Idealny do regularnego czyszczenia podłóg drewnianych i parkietu
(w tym olejowanego, woskowanego i zaimpregnowanego). Formuła PROtec gwarantuje właściwą impregnację. Odświeża naturalny kolor podłóg, czyści bez smug i nie powoduje powstawania warstw.

Rekomendowana cena detaliczna ok. 10 zł

Szampon do wykładzin TUBA

Niezwykle skuteczny szampon zawierający aktywne substancje na bazie cytryny. Czyści dogłębnie włókna. Odświeża kolory dywanów i wykładzin. Pozostawia przyjemny cytrynowy zapach. Odpowiedni zarówno do prania ręcznego i mechanicznego. Dzięki skoncentrowanej formule preparat jest niezwykle wydajny, jest idealny do czyszczenia i pielęgnacji dużych powierzchni.  Szampon rozcieńcza się wodą i gąbką wytwarza pianę, którą aplikuje się na odkurzonej tapicerce. Po wyschnięciu wystarczy ponownie odkurzyć.

Rekomendowana cena detaliczna ok. 8 zł.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *