Montaż Lekkiego Stropu Panelowego SMART – Poradnik Wykonawcy

Firma KONBET, zachęcona sukcesem wcześniejszej akcji edukacyjnej prowadzonej wśród osób zainteresowanych kupnem stropu, przygotowała Poradnik dla Wykonawców. Stworzone specjalnie z myślą o fachowcach vademecum zawiera szczegółowe instrukcje montażu Lekkiego Stropu Panelowego SMART. Poradnik Wykonawcy dostępny jest zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej.

Poradnik Wykonawcy to kolejna część akcji edukacyjnej prowadzonej przez firmę KONBET pt.:Strop ma znaczenie”. Ma ona na celu poszerzenie świadomości konsumentów o tematykę energooszczędną i ekologiczną, a także promowania systemu stropowego gwarantującego komfort cieplny, akustyczny i użytkowy na długie lata użytkowania wymarzonego domu.

W poradniku znajdą Państwo instrukcje, jak prawidłowo powinny przebiegać poszczególne etapy montażu paneli SMART: przenoszenie, składowanie, układanie paneli na murach budynku, szalunki wokół kominów, prace wykończeniowe, zabezpieczenie stropu po montażu. Każdy z omawianych kroków montażu ilustrowany jest przejrzystymi zdjęciami wykonanymi podczas jednej z realizacji firmy KONBET.

Poradnik dostępny jest do pobrania w formacie PDF ze strony produktowej KONBET – strop smart.pl: http://stropsmart.pl. Wkrótce będzie można go również bezpłatnie zamówić w wersji drukowanej. Lekturę będzie można także znaleźć w siedzibach dystrybutorów firmy KONBET.

„Poradnik Wykonawcyzostał objęty patronatem medialnym następujących redakcji:

– 4 budowlani.pl

– Agrobudownictwo.pl

– Budowlane.szkolenia24h.pl

– Budowlano-remontowy.pl

– Budownictwopolskie.pl

– Ekspert Budowlany

-Fachowy Wykonawca

– Oscianach.pl

– Prasa24.pl

– Przegląd Budowlany

– Gazeta Narzędziowa

– Portalnarzędzi.pl

Informacje o firmie KONBET

Firma KONBET rozpoczęła swoją działalność w latach osiemdziesiątych XX w. Innowacyjna oferta, która jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów sprawiła, że firma zyskała tytuł lidera rynku systemów stropowych. Produkty marki KONBET wpisują się we wszystkie najważniejsze trendy budowlane: są przyjazne dla środowiska i ludzi, energooszczędne, a także, dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, pozwalają inwestorowi zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *