Stwórz dokumenty aplikacyjne z Zieloną Linią. Za darmo!

Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia wprowadza nową, bezpłatną usługę polegającą na udzielaniu pomocy w opracowywaniu dokumentów aplikacyjnych: CV i Listu Motywacyjnego.

Osoby, które zechcą skorzystać z bezpłatnej usługi mogą wybrać jeden z poniższych pakietów:

  • Korektę przesłanego CV

  • Zredagowanie i opracowanie graficzne nowego CV lub LM w oparciu o dane zawarte w formularzu oraz dodatkowe informacje przekazane przez Klienta

  • Tłumaczenie CV na język angielski

Począwszy od 3 września rusza bezpłatna usługa kreowania CV na podstawie przesłanych informacji oraz udoskonalania już gotowych szablonów CV. Wkrótce będzie także można skorzystać z możliwości profesjonalnego napisania listu motywacyjnego lub otrzymania tłumaczenia CV na j. angielski.

Dzięki pomocy Zielonej Linii Klienci mogą zyskać skuteczne dokumenty aplikacyjne oraz zwiększyć swój dostęp do ofert pracy poprzez zarejestrowanie się w Bazie CV.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 19524 lub w zakładce: http://zielonalinia.gov.pl/default.aspx?docid=27375

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z nowej usługi zachęcamy do zarejestrowania się w serwisie Zielonej Linii oraz wypełnienia formularza on-line.

Więcej praktycznych artykułów i najnowszych wiadomości z rynku pracy można znaleźć na: https://www.facebook.com/zielonalinia19524

Joanna Niemyjska (Zielona Linia)

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *