SYSTEM KLUCZA MASTER KEY

Pracownia Dobrych Wnętrz oferuje system Master Key czyli bezpieczny, wygodny i nowoczesny klucz otwierający wszystkie drzwi w domu, w biurze czy kompleksach biurowych. To oferta dla zabieganych singli i rodzin wielodzietnych, administratorów domów i projektantów nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

Czy miałeś kiedyś ochotę zastąpić wielki i ciężki pęk kluczy jednym kluczykiem otwierającym wszystkie drzwi? To jest możliwe w systemach klucza Master Key. Jednak rzadko się zdarza, by tylko jedna osoba była wyłącznym użytkownikiem wielu różnych pomieszczeń. Dlatego w systemie Master Key, niektórzy mają dostęp do wszystkich pomieszczeń, a inni tylko do wybranych, choć wszyscy otwierają te same zamki. Wyobraźmy sobie na przykład, że jako właściciele wynajmujemy mieszkanie kilku osobom. Możemy sprawić, że każdy z wynajmujących będzie otwierał swoim kluczem jedynie własny pokój i drzwi główne wejściowe. My zaś, będziemy mieli jednak dostęp do wszystkich pomieszczeń wraz z piwnicą i poddaszem. Dla tych co lubią najprostsze rozwiązania jest możliwe by tym samym kluczem otwierać inne posesje, dom i biuro.

Oprócz wygody, rozwiązanie to zapewnia również bezpieczeństwo. W sytuacji zagrożenia (np. pożaru czy zalania) wszystkie drzwi mogą być otwarte bardzo szybko za pomocą jednego klucza, bez zbędnego zastanawiania się, który z ogromnego pęku jest tym właściwym.

Dla właścicieli dużych obiektów komercyjnych rozwiązanie to przynosi również ewidentne oszczędności kosztów, poprzez obniżenie ilości kluczy.

Pracownia Dobrych Wnętrz oferuje kompleksową obsługę inwestycji, od etapu projektu, aż po jego realizację, bez pośredników. Firma działa od 2006 roku, posiada własne zaplecze produkcyjne drzwi i mebli (od kuchennych po gabinetowe), także zdobionych intarsjami. Pracownia Dobrych Wnętrz posiada zarówno własne, jak i współpracujące ekipy budowlane, elektryczne, stolarskie i montażowe. Do każdego projektu zapewnia architekta prowadzącego (od etapu projektowania po nadzór wykonawczy), który nie tylko chętnie doradzi jak optymalnie wykorzystać przestrzeń, ale również jak nadać jej niepowtarzalny wygląd i charakter, w ramach zaplanowanego budżetu.

Jest to możliwe dzięki włączeniu do oferty szerokiego wachlarza rozwiązań technicznych, materiałów  i akcesoriów, wszystkich znanych marek. Od sprzętu AGD i armaturę sanitarną, poprzez okna, schody i podłogi, aż po elektroniczne systemy kontroli dostępu.

www.AtoWnetrze.pl

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *