Tablety ASUSa otrzymały Certyfikat PlayStation (PlayStation™ Certified)

Firma ASUS nawiązała partnerstwo technologiczne z Sony Computer Entertainment(SCE). Tablety tajwańskiego producenta zostały objęte Certyfikatem PlaystationTM (PlayStation™ Certified). Współpraca pozwoli na optymalizację gier z platformy Sony PlayStation na mobilnych urządzeniach ASUSa.

Program Certyfikatów PlayStationTM został stworzony dla producentów urządzeń mobilnych. W ramach współpracy pomiędzy Sony Computer Entertainment i firmą ASUS, SCE oferuje wsparcie technologiczne oraz logotypy certyfikacji, potwierdzające najwyższą jakość działania gier na oznaczonych nimi urządzeniach. Współpraca pozwoli na optymalizację działania aplikacji PlayStation na dedykowanych tabletach firmy ASUS.

Pierwszymi urządzeniami ASUSa objętymi Certyfikatem PlayStation będą kolejne modele tabletów z serii Transformer Pad.

O firmie ASUS:

ASUS jest wiodącą firmą nowej ery cyfrowej, o bogatym portfolio, na które składają się notebooki, netbooki, tablety, płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, stacjonarne komputery osobiste, serwery, rozwiązania bezprzewodowe, telefony komórkowe i urządzenia sieciowe. Kierująca się dążeniem do innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości produktów, firma ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma ASUS zdobyła w 2011 roku 3886 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 11 000 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3 100 inżynierów. W 2011 roku dochód firmy wyniósł 11,9 mld dolarów amerykańskich.

PR

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.