Poczuj powiew historii – powstańcza gra miejska na Woli

Już 4 sierpnia dorośli i dzieci, którzy wezmą udział w grze miejskiej „W obronie historii” będą mogli wcielić się w role żołnierzy, sanitariuszy czy konspiratorów i przeżyć emocjonującą przygodę z historią Powstania Warszawskiego.

W sobotę 4 sierpnia o godzinie 11.00 rozpoczyna się pełna emocji gra miejska. Organizuje ją portal ZwalczNude.pl na zlecenie Urzędu Dzielnicy Wola. Gra upamiętniająca Powstanie Warszawskie polega na wykonywaniu zadań w kolejnych, odnajdowanych na mapie Woli miejscach. W każdym z nich uczestnicy będą musieli wykonać specjalne misje – wcielić się w rolę sanitariusza, żołnierza, harcerza lub łącznika. Zawodnicy będą też strzelać, udzielać pierwszej pomocy, wydawać gazetę i… konspirować.

Gra jest interaktywną lekcją patriotyzmu i historii Powstania Warszawskiego oraz wydarzeń, które miały miejsce na warszawskiej Woli. Do udziału zapraszamy zarówno dorosłych, jak i rodziny z dziećmi. Zadania dostosowane są do różnego wieku uczestników, a każde dziecko otrzyma na zakończenie specjalną nagrodę. Udział w grze „W obronie historii” to ciekawy i nietypowy sposób na spędzenie soboty z rodziną i przyjaciółmi.” – przekonuje Krystyna Radkowska ze ZwalczNude.pl.

Udział w grze jest bezpłatny. Szczegóły znajdują się na stronie www.zwalcznude.pl, oraz www.wola.waw.pl. START w sobotę, 4 sierpnia o godz. 11:00, os. Młyny Królewskie na rogu ulic Ostroroga i Wawrzyszewskiej w Warszawie. Drużyny proszone są o wcześniejszą rejestrację, liczba miejsc ograniczona. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

ZwalczNude.pl to portal społecznościowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno użytkownicy szukający ciekawych form rozrywki jak i firmy poszukujące niekonwencjonalnych sposobów promocji czy integracji pracowników. Tu poznaje się ludzi, którzy nie tylko „klikają”, ale przede wszystkim aktywnie uczestniczą w takich wydarzeniach jak gry miejskie, puchary sportowe czy inne ciekawe eventy oraz dzielą się pomysłami na ciekawe spędzanie czasu.

Źródło: PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *