Specjalistyczny agregat tynkarski do profesjonalnych zastosowań

Agregat tynkarski to specjalistyczne urządzenie do automatycznego nakładania tynków. Agregaty tynkarskie rekomendowane są przede wszystkim profesjonalnym firmom remontowo-budowlanym, które poszukują sprzętu pozwalającego na szybkie, równomierne i dokładne nakładanie tynków na dużych powierzchniach. Zastosowanie wydajnego agregatu znacząco zwiększa tempo przygotowywania, mieszania i nakładania zaprawy, zapewniając znaczną oszczędność czasu i materiałów.

Agregat tynkarski – przegląd renomowanego sprzętu dla profesjonalistów

Agregat tynkarski działa na zasadzie mieszania suchej mieszanki tynkarskiej z wodą, a następnie przepompowywania jej do pistoletu natryskowego, z którego mieszanka wyrzucana jest za pomocą dyszy na natryskiwaną powierzchnię. Agregat tynkarski powinien być dobierany na podstawie mieszanki, z którą będzie pracował, wielkości powierzchni, a także na podstawie kluczowych parametrów wpływających na jego wydajność, moc czy ciśnienie tłoczenia mieszanki. Sprawdź, jakie agregaty tynkarskie cieszą się największą popularnością na polskim rynku.

Agregat tynkarski Wagner Plastcoat PC1030 Spraypack

Agregat tynkarski Wagner serii Plastcoat PC1030 Spraypack to kompaktowych rozmiarów agregat, który zapewnia wysoką wydajność, szeroką kompatybilność z mieszankami i łatwą obsługę. Sprzęt wyposażony został bezszczotkowy silnik o mocy 2,2 kW z elektroniczną regulacją obrotów regulującą ilość podawanego materiału. Dzięki łatwemu demontażowi zbiornika z materiałem agregat jest łatwy w czyszczeniu, konserwacji i transporcie.

Prezentowany agregat tynkarski może być stosowany do aplikowania gładzi mineralnych, akrylowych, szpachlowych, polimerowych, a także tynków elewacyjnych, klejów, farb mineralnych, szpachli renowacyjnych czy cementowych powłok antykorozyjnych. Urządzenie zapewnia maksymalną odległość podawania do 40 m i maksymalną wysokość do 20 m, a jego wydajność oscyluje na poziomie 10 l/min.

Agregat tynkarski Wagner Plastcoat HP 30

Agregat tynkarski Plastcoat HP 30 to intuicyjne i łatwe w obsłudze urządzenie wyposażone w mocną i niezawodną pompę oraz silnik o mocy 2,3 kW. Sprzęt wyposażony został w technologię Airless, która zapewnia odpowiednią moc i precyzję podawania, pełną kontrolę nad strumieniem natryskowym, a także optymalne wykorzystanie farby. Prezentowany agregat gwarantuje wydajność wynoszącą 12 l/min. Model Plastcoat HP 30 nie wymaga kompresora i może podawać mieszanki o uziarnieniu do 0,3 mm. Jego maksymalna wysokość odległość podawania to 22,5 m, a maksymalna wysokość podawania to 20 m. Parametry oraz konstrukcja agregatu sprawia, że doskonale sprawdza się on do podawania mieszanek zarówno o dużej lepkości, jak i farb wodnych.

Agregat tynkarski Wagner Plastcoat PC830 E

Agregat tynkarski Wagner Plastcoat PC830 E to kolejny niewielki, jednak niezwykle funkcjonalny agregat tynkarski, który umożliwia precyzyjną kontrolę nad ilością podawanego materiału i dużą moc podawania. Prezentowany sprzęt sprawdzi się do aplikacji niemal każdego rodzaju materiału o wielkości ziarna do 3 mm. Agregat podaje materiał na wysokość do 20 m i odległość do 30 m. Silnik o mocy 1,8 kW zapewnia wydajność do 12 l/min.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *