Wielka kawiarnia z dobrą agencją, czyli Grand Cafe z GutPR


Grand Cafe to niepowtarzalne miejsce na mapie wrocławskich lokali. Nie dziwi zatem fakt, iż jako jedyny wrocławski klub Grand Cafe nawiązał współprace z GutPR.

W mieszczącym się przy placu Grunwaldzkim lokalu Grand Cafe nie zawsze można znaleźć wolny stolik. Już od godz. 9’00 a w weekendy od 12’00 można napić się w Grand Cafe dobrej kawy oraz zjeść szybki i pożywny lunch, natomiast wieczorami klub przemienia się w miejsce tętniące życiem i niezwykłą muzyką. Jak mówi właściciel Grand Cafe Wojciech Hryncewicz: „Wrocław uznawany jest za jedno na najbardziej imprezowych miast w Polsce. Takiej opinii sprzyja przede wszystkim szeroka oferta i różnorodność lokalnych klubów. Aby jeszcze bardziej wyróżnić się na lokalnym i ogólnopolskim rynku skorzystaliśmy z usług wyróżniającej się naszym zdaniem zarówno na lokalnym, jak i na ogólnopolskim rynku  agencji GutPR”

Podpisana w ostatnim czasie umowa pomiędzy GutPR a Grand Cafe obejmuje doradztwo komunikacyjne, w tym dotyczące działań social media, a także nawiązanie i utrzymywanie relacji z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami. Kontrakt zawarty został na czas nieokreślony. Za klienta odpowiada Rafał Wójcicki wraz z zespołem. Lokal Grand Cafe nie współpracował wcześniej z agencją PR.

——————————————————————————————–

Grand Cafe to nowe, intrygujące miejsce na mapie wrocławskich lokali. W mieszczącym się przy pl. Grunwaldzkim Grand Cafe w ciągu dnia można napić się dobrej kawy oraz zjeść szybki i pożywny lunch. Wieczorami Grand Cafe przemienia się w tętniący życiem i niezwykłą muzyką klub, w którym grają znani i cenieni DJ-e.

———————————————————————————————

GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG. Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *