Spotkanie z nauką i ekologią w Centrum Handlowym Osowa

Już w sobotę 14 lipca 2012 roku w godzinach 13:00-17:00 w gdańskim Centrum Handlowym Osowa odbędzie się kolejna odsłona akcji „Godziny dla Rodziny”. Tym razem galeria przygotowała edukacyjny piknik dla dzieci i dorosłych, podczas którego każdy będzie mieć okazję zafascynować się niezwykłym światem nauki oraz dowiedzieć się, jak dbać o środowisko naturalne.

W trakcie eventu „PIKNIK EDU i EKO GAME” klienci Centrum Handlowego Osowa będą mogli m.in. nauczyć się jeździć na seagway’ach – przyjaznych środowisku pojazdach napędzanych na prąd elektryczny, zapoznać się z możliwościami robotów wykonanych z najpopularniejszych na świecie klocków LEGO czy prześledzić interaktywną mapę zagrożonych gatunków.

Podczas wydarzenia odbędą się także liczne konkursy, w których można wygrać atrakcyjne i ciekawe nagrody. Wyzwaniem dla najmłodszych uczestników pikniku będzie zdobycie tytułu mistrza budowlanego w znanej na całym świecie grze Make’n’Break (Zbuduj i Zburz), wykonanej z recyklingu. Kto pokona przeciwników stawiając jak największą liczbę budowli? Przekonamy się już 14 lipca.

Wakacje to okres, w którym często zapominamy, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa środowisko naturalne. Tę prawidłowość ma nam uzmysłowić najbliższy event ‘Piknik EDU i EKO GAME’ wykorzystujący elementy nauki poprzez zabawę. Jesteśmy pewni, że ciekawe atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów spotkają się z dużym zainteresowaniem, podobnie jak miało to miejsce przy poprzednio organizowanych wydarzeniach”mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Nieodłącznym elementem akcji „Godziny dla Rodziny” jest program lojalnościowy, skierowany do osób, które uczestniczą w poszczególnych eventach. Za udział w każdym wydarzeniu klienci otrzymują jedną pieczątkę. Osoby, które na specjalnej karcie zbiorą najwięcej stempli oraz wymyślą najlepsze hasło promujące eventy w ramach cyklu „Godziny dla Rodziny” otrzymają atrakcyjne nagrody. Szczegółowy regulamin programu lojalnościowego jest dostępny na stronie internetowej www.chosowa.pl.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz Twoja Gazeta.

Poniżej prezentujemy program eventu „PIKNIK EDU i EKO GAME”:

13.00-13.10 – uroczyste rozpoczęcie imprezy

13.10-13.25 – nauka jazdy na segway’ach dla dzieci i dorosłych

13.25-14.00 – eko starcia: interaktywna mapa zagrożonych gatunków (konkurs), Ekopuzzle, gra Make’n’Break wykonana z odpadów

14.00-14.20 – prezentacja robotów LEGO i ich umiejętności

14.20-14.30 – nauka jazdy na segway’ach dla dzieci i dorosłych

14.30-15.00 – eko starcia: interaktywna mapa zagrożonych gatunków (konkurs), Ekopuzzle, gra Make’n’Break wykonana z odpadów

15.00-15.20 – prezentacja robotów LEGO i ich umiejętności

15.20-15.30 – nauka jazdy na segway’ach dla dzieci i dorosłych

15.30-16.05 – eko starcia: interaktywna mapa zagrożonych gatunków (konkurs), Ekopuzzle, gra Make’n’Break wykonana z odpadów

16.05-16.20 – prezentacja robotów LEGO i ich umiejętności

16.20-16.55 – eko starcia: interaktywna mapa zagrożonych gatunków (konkurs), Ekopuzzle, gra Make’n’Break wykonana z odpadów

16.55 – podsumowanie zabawy i pożegnanie z gośćmi

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *