Warsztaty kreatywności w Centrum Handlowym Osowa

Jak mawiała Mary Lou Cook „Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie (…) i dobra zabawa”. To ostatnie stwierdzenie zostało udowodnione w minioną sobotę – 10 listopada – w Centrum Handlowym Osowa. Podczas specjalnych „Warsztatów twórczości” każdy mógł się przekonać, że kreatywność i twórcze myślenie to nie tylko nauka, ale też okazja do świetnej zabawy i integracji.

Przygotowane warsztaty spotkały się z wyjątkowym zainteresowaniem ze strony najmłodszych klientów CH Osowa. Na głównym placu Centrum, w specjalnie przygotowanej strefie konstruktorskiej, dzieci tworzyły m.in. ogromny obraz, wyjątkowe konstrukcje pod tor dla kulek oraz przedmioty z ciastoliny. Pociechy biorące udział w zajęciach potwierdziły tezę psychologów, że największą kreatywność osiągamy w okresie dzieciństwa. Liczne bajeczne budowle stworzone przez najmłodszych pokazały, że dziecięca fantazja nie zna granic.

Ciekawym punktem całego wydarzenia było również spotkanie z trenerem, który zaprezentował zabawy, które pobudzają kreatywność zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Techniki i metody działania przez niego przedstawione można wykorzystać w codziennym życiu np. w pracy, w szkole czy przygotowując zabawę dla swoich pociech.

Kolejny event przygotowany w ramach akcji ‘Godziny dla Rodziny’ okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzieci pokazały, że mają ogromną wyobraźnię, a dorośli, że mimo wieku mogą być twórczy i kreatywni. Liczni uczestnicy spotkania po raz kolejny utwierdzili nas w przekonaniu, że warto organizować ciekawe wydarzenia, stanowiące wartość dodaną podczas weekendowych zakupów” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Już w grudniu czeka nas kolejna dawka niezwykłych emocji. Tym razem zapraszamy do zapoznania się z „Dizajnerskimi pomysłami”. W ramach spotkania przybliżymy dzieciom zagadnienia związane z projektowaniem wnętrz oraz zawodem architekta. Każdy będzie mieć okazję spróbować swoich sił w designie, a najmłodsi powalczą o tytuł „Małego Architekta”.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz Twoja Gazeta.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *