Festiwal Butów w Centrum Handlowym Osowa

Już w sobotę 25 sierpnia 2012 roku gdańskie Centrum Handlowe Osowa zamieni się w wielki pokaz mody prezentujący największy obiekt pożądania prawie każdej kobiety i niejednego mężczyzny – obuwie. A to wszystko za sprawą niezwykłego Festiwalu Butów promującego najnowsze trendy modowe, który trwać będzie do niedzieli 9 września włącznie.

Piękne i oryginalne buty są obecnie obiektem marzeń wielu kobiet i mężczyzn. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę odegrały one w historii ludzkości. Tę właśnie niezwykłą wiedzę będzie można zdobyć podczas Festiwalu Butów, zwiedzając osiem wyjątkowych ekspozycji dostępnych na terenie Centrum Handlowego Osowa. Główne elementy wystawy to:

  • ekspozycja prezentująca historię obuwia i jego ewolucję z 8 wiernymi replikami butów powstałych od czasu epoki Neolitu do przełomu XVIII i XIX wieku;

  • ekspozycja butów regionalnych charakterystycznych dla 6 wybranych krajów świata;

  • ekspozycja „Top Szafa” z ponad 40 parami ciekawego i oryginalnego obuwia stworzonego przez najsłynniejszych projektantów reprezentujących najbardziej znane domy mody takie jak: Christian Louboutin, Jimmy Choo, Alexander McQueen, Stella McCartney, Gucci, Yves Saint Laurent, Salvatore Ferragamo, Lanvin czy Bottega Veneta;

  • ekspozycja butów profesjonalistów reprezentujących takie profesje jak nurkowanie, balet czy clown cyrkowy;

  • ekspozycja butów sportowych z samobieżną Bieżnią Sportową przedstawiającą obuwie charakterystyczne dla 10 dyscyplin sportowych oraz najnowsze osiągnięcia w zakresie obuwia sportowego;

  • ekspozycja butów stworzonych przez młodych projektantów z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi;

  • ekspozycja poświęcona sznurowadłom i 18 sposobom wiązania obuwia;

  • Kącik Multimedialny, w którym każdy klient CH Osowa będzie mógł w wygodnym fotelu w kształcie buta oglądać najnowsze pokazy mody z kolekcji Jesień-Zima 2012/2013, dostępne dzięki telewizji Fashion One.

Festiwal Butów w CH Osowa to wielkie święto mody i nowych trendów. Chcemy, aby klienci naszej galerii mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami światowej sławy projektantów obuwia oraz ciekawostkami dotyczącymi tego najbardziej pożądanego obiektu naszej garderoby. Zapraszam wszystkich na tę niezwykłą wystawę, która zagwarantuje nam doznania nie tylko o charakterze artystycznym, ale także edukacyjnym” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Festiwalowi Butów towarzyszyć będzie loteria zdrapka przygotowana specjalnie na tę okoliczność. Nagrodami w zabawie są karty podarunkowe o wartości 25, 50, 100 i 300 złotych oraz torby zakupowe sygnowane logo CH Osowa. Zwycięzcą może zostać każdy, kto w dniach 25 sierpnia – 9 września zrobi zakupy na kwotę minimum 100 złotych na terenie Centrum Handlowego Osowa, a następnie – po okazaniu paragonu – odbierze zdrapkę od hostessy.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz liczne butiki i punkty usługowe. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.