4 atrakcje, których nie może zabraknąć na 18 urodzinach

Osiągnięcie pełnoletności to moment, na który czekają wszyscy nastolatkowie. Zorganizowanie wystrzałowej celebracji jest priorytetem. Z tego względu często nie chcą organizować sztampowej imprezy przy suto zastawionym stole, w otoczeniu rodziny, a coś bardziej oryginalnego, co pozwoli zapamiętać ten szczególny dzień do końca życia i wkroczyć „z przytupem” w dorosłość, doskonałym wyborem jest np. paintball. Jakie mogą być nieszablonowe atrakcje na imprezę z okazji 18-tych urodzin?

Przejażdżka limuzyną

Niezwykle istotne jest odpowiednie zainaugurowanie imprezy. Dobrym pomysłem może być wynajęcie limuzyny z szoferem. Samochód jest doskonale wyposażony, posiada barek, możecie w nim także posłuchać muzyki. Razem z grupą znajomych najpierw przemierzycie wzdłuż miasto, a potem wyruszycie pod klub, w którym ma się odbyć właściwe świętowanie.

Może być to wrotkarnia, gdzie wszyscy goście będą mogli pojeździć na wrotkach, czy też potańczyć przy energetycznej muzyce. Doskonałym pomysłem jest zastąpienie tradycyjnego tortu, babeczkami z kolorowymi kremami, bądź też czekoladowym fondue. Warto tutaj zauważyć, że koszt takiej imprezy nie jest wysoki, a jeżeli zorganizujesz go z grupą znajomych, koszty jeszcze się zmniejszą.

DJ i kostiumy

Wśród atrakcji, których nie może zabraknąć podczas 18-tych urodzin jest impreza tematyczna, w klubie, bądź wynajętej sali. Warto wtedy zachęcić gości, by przebrali się w określone kostiumy. Ciekawym pomysłem może być tematyka pt. „Dziki Zachód”, gdzie główną atrakcją może być ujeżdżanie byka i zawody, który z gości najdłużej na nim się utrzyma.

Może to również być impreza w stylu „Dzieci Kwiaty”, gdzie przebierzecie się za hipisów oraz będziecie tańczyć do muzyki lat 60-tych i 70-tych. Tutaj warto postarać się o dobrego DJ-a, bądź wodzireja, który rozkręci imprezę oraz poprowadzi zabawy. Zorganizowanie takiej imprezy najlepiej powierzyć firmie eventowej, która posiada doświadczenie.

Karaoke – doskonała atrakcja, której nie może zabraknąć na 18-tych urodzinach

Kiedy już impreza rozkręca się na dobre, można przejść do innych atrakcji. Jedną z nich jest karaoke. Świetna zabawa, w której może wziąć udział każdy i porwać do tańca pozostałe towarzystwo, które może dołączyć do niego na scenie. Ostatnim lub pierwszym aktem będzie występ solenizanta. Warto tutaj także wybrać śmieszne piosenki, aby rozweselić gości. Tradycyjne śpiewanie karaoke można połączyć z odgadywaniem melodii i przywdziewaniem różnych dodatków, takich jak peruki czy duże okulary, przygotowanych przez firmę eventową.

Udany wieczór można uwiecznić na wielu fotografiach, dzięki fotobudce. Jest ona elementem wielu imprez, Będzie to niezapomniana pamiątka dla gości, którzy będą mogli zrobić sobie zdjęcia np. z solenizantem i zatrzymać na pamiątkę udanej imprezy. Nieograniczone możliwości, jakie ma urządzenie, pozwala także na przesyłanie zdjęć prosto na Facebook, czy też inne portale społecznościowe.

Atrakcje na świeżym powietrzu

Celebracja może się także przenieść w plener. Zorganizowanie dużego namiotu z przekąskami i paintball, to propozycja dla osób szukających alternatywy dla tradycyjnego świętowania urodzin. Osiemnastka w stylu militarnym może być niezapomnianą atrakcją. Taka impreza odbywa się według ściśle określonego scenariusza. Wszyscy uczestnicy muszą przywdziać odpowiednie stroje i maski zabezpieczające, aby paintball był udaną i bezpieczną zabawą.

Można również wymyślić własny scenariusz, który zostanie odpowiednio zaadaptowany do warunków. Wybierając rozrywkę taką jak paintball należy podzielić się na dwie drużyny i wybrać motyw zaczerpnięty z filmu przygodowego, czy też sensacyjnego. Impreza, której główną atrakcją jest paintball może trwać do białego rana. Po bitwie warto zorganizować ognisko oraz śpiewy przy nim. Kolejnymi zajęciami, przygotowanymi specjalnie na tę okazję, będzie np. zabawa w przeciąganie liny. Ciekawym pomysłem jest również zabawa w twistera, która zapewni wiele śmiechu. Wielbicieli mocnych wrażeń, na pewno zadowoli przejażdżka na quadach.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *